Aktualności

Nagroda DPReview GOLD Award dla aparatu z wymiennym obiektywem klasy premium FUJIFILM X-T1

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Firma FUJIFILM informuje, że aparat FUJIFILM X-T1 otrzymał prestiżową nagrodę Gold Award od serwisu dpreview.com. DPReview to jedna z najpopularniejszych na świecie witryn internetowych dla miłośników fotografii cyfrowej, którą miesięcznie odwiedza osiem milionów unikalnych użytkowników.

 

Zdaniem DPReview X-T1 to „najbardziej ambitny z dotychczasowych aparatów firmy Fujifilm i – trzeba przyznać – prawdopodobnie najlepszy. Jego stosunkowo kompaktowy, dobrze wykonany korpus jest naszpikowany pokrętłami i przełącznikami dającymi bezpośredni dostęp do wszystkich najważniejszych ustawień fotograficznych. Czystą przyjemnością jest korzystanie z wielkiego wizjera elektronicznego o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia świetny podgląd tego, jak zdjęcia będą ostatecznie wyglądać. Autofokus jest niezwykle szybki, a do tego aparat X-T1 jest jednym z pierwszych bezlusterkowców, który dobrze śledzi ostrość w przypadku obiektów szybko poruszających się lub oddalających się od aparatu”.

 

 

X-T1 to najnowsze uzupełnienie wielokrotnie nagradzanej serii X. Jest to aparat z wymiennym obiektywem klasy premium, który wyposażono w mechaniczne pokrętła. Jest odporny na warunki pogodowe (po zamontowaniu specjalnego obiektywu z bagnetem X). Ponadto, model X-T1 oferuje wszystkie korzyści znane z produktów spod znaku X, czyli kompaktowe rozmiary, doskonałą mobilność i szybkość działania. Nowo opracowany elektroniczny wizjer wyświetla obraz tak szybko, że niemal nie różni się od wizjera optycznego.

 

 

Firma Fujifilm będzie nadal pracować nad udoskonalaniem produktów i usług, aby odpowiadać na potrzeby użytkowników, a jednocześnie przyczyniać się do rozwoju kultury fotografowania.

 

Źródło: Materiały prasowe Fujifilm

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wojtek Skrzypczyński…

Nowe wyjście staje się starą ucieczką. W szale eksperymentu ból...

Fotograficzno - kuli…

Akademia Młodego Kucharza zaprasza dzieci na fascynującą i pełną dobrego...

Wypożyczalnia sprzęt…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów fotografii chcących zacząć przygodę z...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Reklamy Google