Aktualności

Nagroda DPReview GOLD Award dla aparatu z wymiennym obiektywem klasy premium FUJIFILM X-T1

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Firma FUJIFILM informuje, że aparat FUJIFILM X-T1 otrzymał prestiżową nagrodę Gold Award od serwisu dpreview.com. DPReview to jedna z najpopularniejszych na świecie witryn internetowych dla miłośników fotografii cyfrowej, którą miesięcznie odwiedza osiem milionów unikalnych użytkowników.

 

Zdaniem DPReview X-T1 to „najbardziej ambitny z dotychczasowych aparatów firmy Fujifilm i – trzeba przyznać – prawdopodobnie najlepszy. Jego stosunkowo kompaktowy, dobrze wykonany korpus jest naszpikowany pokrętłami i przełącznikami dającymi bezpośredni dostęp do wszystkich najważniejszych ustawień fotograficznych. Czystą przyjemnością jest korzystanie z wielkiego wizjera elektronicznego o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia świetny podgląd tego, jak zdjęcia będą ostatecznie wyglądać. Autofokus jest niezwykle szybki, a do tego aparat X-T1 jest jednym z pierwszych bezlusterkowców, który dobrze śledzi ostrość w przypadku obiektów szybko poruszających się lub oddalających się od aparatu”.

 

 

X-T1 to najnowsze uzupełnienie wielokrotnie nagradzanej serii X. Jest to aparat z wymiennym obiektywem klasy premium, który wyposażono w mechaniczne pokrętła. Jest odporny na warunki pogodowe (po zamontowaniu specjalnego obiektywu z bagnetem X). Ponadto, model X-T1 oferuje wszystkie korzyści znane z produktów spod znaku X, czyli kompaktowe rozmiary, doskonałą mobilność i szybkość działania. Nowo opracowany elektroniczny wizjer wyświetla obraz tak szybko, że niemal nie różni się od wizjera optycznego.

 

 

Firma Fujifilm będzie nadal pracować nad udoskonalaniem produktów i usług, aby odpowiadać na potrzeby użytkowników, a jednocześnie przyczyniać się do rozwoju kultury fotografowania.

 

Źródło: Materiały prasowe Fujifilm

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Efekt Φ - wystawa Ja…

Efekt Φ to wystawa zorganizowana w Muzeum Historii Fotografii w...

Nowe obiektywy Samya…

Filmowe obiektywy marki Samyang będzie można samodzielnie przetestować na zbliżających...

Aktualizacja Apple D…

Firma Apple poinformowała o wprowadzeniu aktualizacji wtyczki Digital Camera RAW...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Reklamy Google