Aktualności

Nowa książka Photoshop CC PL wydawnictwa Helion

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Księgarnia Helion powiększyła swoją ofertę o kolejną pozycję wydawniczą poświęconą fotografii. Książka nosi tytuł „Photoshop CC PL. Szkoła efektu” a autorem jest Anna Owczarz-Dadan.

Photoshop od wielu lat pozostaje na pozycji lidera w świecie obróbki fotografii cyfrowej. Wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami, poprawia wygodę i precyzję używania narzędzi, co pozwala każdemu bez problemu poprawić niemal dowolne — czasem bardzo kiepskie — zdjęcia. Nowa wersja tego programu, CC, nie jest tu wyjątkiem. Jednak aby w pełni wykorzystać jej możliwości, warto sięgnąć po przewodnik napisany przez niezrównanego specjalistę — eksperta w tej dziedzinie, Annę Owczarz-Dadan.

Niezależnie od tego, czy znasz wcześniejsze wersje Photoshopa, czy po raz pierwszy otwierasz ten program, ta książka pomoże Ci zorientować się, jakich narzędzi warto użyć w konkretnej sytuacji, w jakiej kolejności i do czego. Od całkowitych podstaw szybko przejdziesz do malowania, maskowania, usuwania niepotrzebnych elementów, tworzenia warstw, poprawiania kolorów i łączenia obrazów. Dowiesz się także, jak (i po co) zniekształcać obraz, czym są obiekty inteligentne i do czego przydają się najróżniejsze filtry. Nauczysz się dodawać tekst, stosować ścieżki i automatyzować często wykonywane czynności.

 

Książka dostępna jest już zarówno w wersji papierowej oraz elektronicznej, a jej obszerny fragment znajdziecie na tej stronie.

 

 

Źródło: www.helion.pl


 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Międzynarodowy Przeg…

Celem Przeglądu Sztuki Wideo THE 02 jest prezentacja szerszej publiczności...

Wystawa "Dwie p…

Od 7 listopada w Galerii Fotografii Art-Foto w Częstochowie będzie...

Wystawa "Powsta…

Pochodzące z kolekcji prywatnej barytowe odbitki są punktem wyjścia do...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Reklamy Google