Aktualności

Nowa promocja Sony. Kup aparat A5000 – odbierz obiektyw SEL20F28 gratis

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Klienci salonów Sony Centre, sieci Euro RTV AGD, Media Markt oraz Saturn, którzy zdecydują się na zakup aparatu A5000 w zestawie z obiektywem SEL1650, otrzymają dodatkowo obiektyw SEL20F28 o wartości ok. 1300 zł gratis. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Aparat Sony A5000 to najmniejszy i najlżejszy na świecie aparat Wi-Fi z wymiennymi obiektywami[i]. Nowy model znacznie przewyższa możliwościami typowe aparaty automatyczne. Choć swobodnie mieści się w kieszeni, gwarantuje profesjonalną jakość obrazu. Znakomite obrazy to zasługa przetwornika Exmor APS HD CMOS o efektywnej rozdzielczości 20,1 megapiksela, którego wielkość jest taka sama jak w wielu lustrzankach cyfrowych. Za przetwarzanie i optymalizację dużych ilości rejestrowanych danych odpowiada procesor BIONZ X nowej generacji, znany już z pełnoklatkowych korpusów α7 i α7R.


Odchylany o 180° ekran LCD znakomicie ułatwia wykonywanie autoportretów aparatem trzymanym w wyprostowanej ręce. Aparat jest wyposażony w Wi-Fi, a nawiązywanie połączenia z produktami Xperia™ oraz z innymi smartfonami i tabletami z systemem Android i technologią NFC sprowadza się do prostego zetknięcia dwóch urządzeń. Równie łatwe jest prezentowanie zdjęć: wystarczy jedno dotknięcie, by uruchomić aplikację Smart Remote Control, połączyć aparat ze smartfonem lub tabletem i oglądać fotografie na większym ekranie albo zdalnie wyzwalać migawkę.


Stałoogniskowy obiektyw typu „naleśnik” z mocowaniem typu E o ogniskowej 20 mm i jasności F2,8 idealnie nadaje się do zdjęć we wnętrzach, fotografii przyrodniczej i wykonywania szybkich ujęć. Zamiast standardowej przysłony w kształcie wielokąta w obiektywie zastosowano 7-listkową przysłonę kołową, gwarantującą uzyskanie bardziej naturalnego efektu rozmycia „bokeh”. Asferyczne elementy obiektywu utrzymują kontrast na wysokim poziomie (nawet przy szeroko otwartej przysłonie) oraz minimalizują zakłócenia i płaskość obrazu. Z kolei mechanizm wewnętrznego ogniskowania gwarantuje szybsze i bardziej precyzyjne automatyczne ustawianie ostrości oraz umożliwia konstruowanie obiektywów o mniejszej masie, w których dodatkowo ustawienie ostrości możliwe jest w mniejszej odległości od fotografowanego obiektu.

Promocyjny obiektyw jest dwa razy jaśniejszy od standardowego zooma Sony E 16-50 mm f/3.5-5.6, dzięki czemu miłośnicy fotografii będą mieli możliwość tworzenia fotografii o wyższej jakości w słabym świetle. Dzięki niezwykle małej wadze obiektywu oraz korpusu A5000 promocyjny zestaw ma wagę zaledwie 338 g, co pozwala na zabranie aparatu praktycznie wszędzie.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i jest dostępna w salonach Sony Centre oraz w sieci Euro RTV AGD, Media Markt i Saturn.

Źródło: Materiały prasowe firmy Sony

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowa pełnoklatkowa l…

Firma Nikon zaprezentowała nową, wszechstronną lustrzankę pełnoklatkową Nikon D750. Dzięki...

Wystawa ''Kobiety ar…

Wystawa prezentuje osiemdziesiąt klasycznych czarno-białych portretów kobiet artystek wykonanych przez...

BEiKS zaprasza na pr…

Firma BEiKS zaprasza do Warszawy na prezentację kamery IOI Flare...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Reklamy Google