Aktualności

Nowa Tokina AT-X 70-200mm F4 PRO FX VCM-S już w sprzedaży w Polsce

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wyłączny dystrybutor marki Tokina w Polsce – firma Next77 – informuje, że nowy model obiektywu AT-X 70-200mm F4 PRO FX VCM-S można już kupić w punktach sprzedaży na terenie całego kraju.


Nowa Tokina AT-X 70-200mm F4 PRO FX VCM-S to zmiennoogniskowy teleobiektyw klasy premium zaprojektowany do współpracy z lustrzankami pełnoklatkowymi i APS-C.

Producent zapewnia, że konstrukcja optyczna obiektywu, oparta między innymi na trzech soczewkach SD (Super-Low Dispersion) o niskim współczynniku dyspersji, pozwoli uzyskać bardzo dobrą ostrość w całym zakresie ogniskowych już przy pełnym otwarciu przysłony. Stała maksymalna wartość przysłony F4 w całym zakresie ogniskowych gwarantuje wysokie właściwości optyczne, a sam obiektyw zachowuje niewielkie rozmiary i jest łatwy w obsłudze.


Tokina AT-X 70-200 F4 PRO FX VCM-S wyposażona została w nowy moduł redukcji drgań VCM (Vibration Correction Module) o skuteczności 3EV, który świetnie sprawdza się, gdy niemożliwe jest użycie statywu lub monopodu. Obiektyw ma również szybki i cichy pierścieniowy napęd autofokusa sprawdzający się w fotografii sportowej.

Obiektyw standardowo wyposażony jest w tulipanową osłonę przeciwsłoneczną BH-672, której kształt i rozmiary zostały tak dobrane, aby uzyskać możliwie najlepszą ochronę przedniej soczewki przed bocznym światłem i zachować kompaktowe wymiary podczas fotografowania i transportu. Obiektyw może być zamocowany bezpośrednio na statywie lub monopodzie za pomocą uchwytu pierścieniowego (TM-750) dostępnego poza zestawem.

Obiektyw dostępny jest z mocowaniem Nikon F, jednakże planowane jest wprowadzenie także innych mocowań bagnetowych.

Przetestuj nową Tokinę jako pierwszy!
Nowy model AT-X 70-200 F4 PRO FX VCM-S będzie można przetestować podczas zbliżającego się Dni Otwartych z marką Tokina – Krakowie 29 lipca, w salonie Foto-Tip. Organizator przewidział wiele atrakcji. W programie – poza premierą nowego modelu i testowaniem pełnej gamy obiektywów – inspirujące wykłady i sesja zdjęciowa w studio fotograficznym. Więcej informacji pod adresem: http://foto-tip.pl/pl/dzien_otwarty.

Cena detaliczna z VAT – 3999 PLN

Wszystkie obiektywy marki Tokina objęte są dwuletnią gwarancją.

Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Tokina

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa Sputnik Phot…

Co staje się obiektem autoprezentacji w kraju, który podobno nie...

Fujifilm w wypożycza…

Wypożyczalnia Proclub przygotowała dla swoich Klientów specjalną ofertę. W związku z...

Aktualizacja Apple D…

Firma Apple poinformowała o wprowadzeniu aktualizacji Digital Camera RAW do...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Reklamy Google