Aktualności

Lowepro ProTactic - nowa seria plecaków

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Lowepro przełamuje kolejne granice natychmiastowego dostępu do sprzętu w nowym, rewolucyjnym plecaku na sprzęt foto.


System został opracowany z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie natychmiastowy dostęp do sprzętu w krytycznych sytuacjach oraz szeroką wszechstronność w zmiennych warunkach: np. fotoreporterów, fotografów dokumentalnych i sportowych lub ekstremalnych fotografów miejskich.

„Począwszy od rysunków na stole projektowym, a skończywszy na badaniach i testach prototypu – ProTactic wygenerował więcej wewnętrznych emocji niż jakikolwiek inny produkt, przy którym pracowałem”, powiedział Tim Grimmer, dyrektor marki Lowepro.

„Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, fotografów wykorzysujących ten plecak”.

Cztery punkty dostępu do sprzętu: na górze, po bokach i z tyłu pomogą fotografowi w szybkim wyjęciu aparatu i zapewnią ultra szybką reakcję na sytuację zdjęciową. Ta cecha wyróżnia plecak na tle konkurencji. Bezpieczny dostęp komory od strony pleców zapewnia wygodę i przestrzeń organizacji wszystkich elementów wyposażenia przechowywanego z wykorzystaniem opatentowanego systemu MaxFit System™


System MaxFit pozwala na maksymalną organizację wnętrza plecaka i dopasowanie poszczególnych przegródek oraz pozwala na przechowanie laptopa w dedykowanej do tego przestrzeni.

Bezproblemowy dostęp do aparatu i akcesoriów zapewniony jest również od góry plecaka a także poprzez boczne zapinane ścianki – lewą jak i prawą co powoduje niezwykłą łatwość w użytkowaniu bez konieczności zdejmowania plecaka.

Co więcej – dzięki możliwościom systemu SlipLock™ możesz powiększyć możliwości plecaka o modułowe akcesoria znajdujące się w zestawie: specjalną sakwę na butelkę wody, pojemnik na akcesoria, sakwę na statyw, dwie dodatkowe taśmy – wszystko kompatybilne z systemem SlipLock ™

Seria ProTactic wykorzystuje technologię ActivZone System™, która zapewnia ukierunkowane wsparcie dla łopatek, części lędźwiowej kręgosłupa i podtrzymanie w pasie – wszystko dla komfortu przemieszczania się i pracy w ruchu.Dopinany pas biodrowy – usztywniony i wyposażony w oddychającą siatkę – dodatkowo powiększa komfort np. w podróży. Możesz go wykorzystywać jako powiększenie możliwości samego plecaka: dwie kieszenie zapinane na zamek oferują przestrzeń dla elementów, które zawsze chcesz mieć pod ręką.

Linia ProTactic posiada również inne ważne cechy: opatentowany system All Weather AW Cover™, liczne wewnętrzne i zewnętrzne komory pomagające w organizacji akcesoriów oraz CradleFit – komorę na laptopa – podtrzymującą i zabezpieczającą komputer wewnątrz plecaka.

ProTactic 350 AW pomieści: 1-2 DSLR z gripem, jedna z obiektywem 24-70mm f/2.8; 6 obiektywów/lamp; 13″ laptop; akcesoria

ProTactic_AWC2 Pro Tactic 450 AW pomieści: 1-2 Pro DSLR, jedna z obiektywem 70-200mm f/2.8; 8 obiektywów/lamp; 15″ laptop; akcesoria

Źródło: Materiały prasowe polskiego dystrybutora marki Lowepro

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Sudeckie fotowarszta…

Tokina wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 20-22 marca...

Wystawa Adama Włóczk…

BLUE to cykl zdjęć zrealizowany na przełomie 2012 i 2013...

Wystawa „Kult pamięc…

W swoim najnowszym projekcie Dorota Nieznalska odnosi się do zagadnienia...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Reklamy Google