Aktualności

Sklep Cyfrowe.pl dołącza do sieci profesjonalnych wypożyczalni Sigma ProCentrum

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Stacjonarny sklep Cyfrowe.pl z Gdańska dołączył do sieci profesjonalnych wypożyczalni Sigma ProCentrum. Na terenie sklepu znalazło się miejsce przeznaczone wyłącznie na produkty marki Sigma, którym można się przyjrzeć, a także zgodnie z koncepcją salonów Sigma ProCentrum wypożyczyć, wypróbować, a następnie kupić najbardziej odpowiadający produkt. Oczywiście w ofercie sklepu można znaleźć asortyment z portfolio firmy K-Consult m.in. takich marek jak: Case Logic, Thule, Hähnel, Slik, Marumi.


Powyższe rozwiązanie sprawia, że użytkownik jest w stanie ocenić sprzęt pod kątem jego przydatności w konkretnej sytuacji, nie ponosząc przy tym dużych kosztów, a amator sam może przekonać się o jakości profesjonalnych obiektywów. Ponadto jest to świetne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują dany obiektyw wypożyczyć jednorazowo lub chcą przetestować jego możliwości przed decyzją o ewentualnym zakupie. We wszystkich salonach Sigma ProCentrum oraz sklepach Cyfrowe.pl Klienci mają zapewnioną zarówno pełną ofertę optyki do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.


Sama Koncepcja Sigma ProCentrum została stworzona na bazie podobnych działań, prowadzonych w największych światowych stolicach, jak Nowy Jork, Londyn… Oczywiście została ona udoskonalona i dostosowana do realiów polskiego użytkownika.

Jarosław Banacki, Prezes Cyfrowe.pl Sp. z o.o., o fakcie przyłączenia się do Sigma ProCentrum mówi: Cieszymy się, że od września oferta naszej wypożyczalni w Gdańsku została poszerzona o pełen asortyment obiektywów marki Sigma. Tym samym dołączyliśmy do profesjonalnej sieci Sigma ProCentrum i możemy zaproponować naszym Klientom niezwykle bogatą ofertę sprzętu do wypożyczeń.  W gdańskim Sigma ProCentrum dostępne są między innymi nowości z serii Sigma Art czy Sigma Contemporary. Szczegółową listę produktów oferowanych w wypożyczalni znaleźć można na stronie wypożyczalni: Cyfrowe.pl Sigma ProCentrum. Sigma ProCentrum to kolejny punkt w rozwoju Cyfrowe.pl, który pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na rosnące potrzeby naszych klientów.


Sklep Cyfrowe.pl w Gdańsku
ul. Kartuska 149/18
80-138 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00

Telefon: 58 326 49 11
Faks: 58 326 40 49
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.cyfrowe.pl

Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Sigma

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

"Letnie kolonie…

KOLONIE LETNIE to wydarzenie zaplanowane na miesiące wakacyjne – lipiec...

Wystawa fotografii J…

Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na najnowszą wystawę czasową z...

Sigma aktualizacja f…

Firma Sigma poinformowała w dniu dzisiejszym o wprowadzeniu aktualizacji firmware...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Reklamy Google