Aktualności

Nowa linia stabilizatorów do smartfonów i aparatów dostępna w ofercie BEiKS

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Fotografowaniem  oraz filmowaniem zajmują się nie tylko profesjonaliści, ale również entuzjaści. By zarejestrować ważne momenty coraz częściej oprócz profesjonalnych kamer używa się smartfonów czy też lustrzanek cyfrowych. By sprostać wymaganiom szerszego grona użytkowników, firma BEiKS BiK Machulski Sp.j. prezentuje stabilizatory żyroskopowe firmy Big Balance.

 

Stabilizator jednoosiowy - Bronco
   

Bronco BO1 to 1-osiowy stabilizator do kamery akcyjnej i smartfona. Bronco BO1  to 1-osiowy  stabilizator dla osób, które potrzebują lekkiego, łatwego do przenoszenia gimbala, który pracuje z większością popularnych smartfonów, mini CSC i kamer typu GoPro. Jego elegancki i kompaktowy design jest idealny dla typowych użytkowników, którzy chcą uniknąć wstrząśnięć i poruszeń obrazu wideo. Bronco, tak jak i inne gimbale Big Balance, posiada uchwyt obracający się o 360 stopni.
 
Cena : 865 zł

 

Stabilizator dwuosiowy - Husky


    
Husky HY2 to 2-osiowy stabilizator do smartfona i kamery. Nagrywanie wysokiej jakości wideo używając smartfona albo kamery akcyjnej nie powinno mieć ograniczeń. Husky HY2 oferuje nowe możliwości dzięki unikalnemu designowi i solidnej budowie. Używając 2-osiowego, bezszczotkowego silnika szybko poruszające się obiekty i nierówna nawierzchnia nie stanowią przeszkody do uzyskania idealnego, nieporuszonego materiału wideo. Husky zapewnia stabilizację i szybką reakcję niezależnie od miejsca kamerowania. Od panoramowania krajobrazu do podążania za obiektem poruszającym się po ulicy – Husky zdaje egzamin i zachowuje poziom i dokładność ujęć. Dzięki przyciskom sterującym możliwe jest przechylanie kamery pod kątem 45stopni w górę i w dół (łącznie 90 stopni). Uchwyt obracający się o 360stopni nie pozwoli przeoczyć żadnego ujęcia. Stabilizator pracuje z większością smartfonów, mini CSC i kamera akcyjnymi typu GoPro.
 
Cena : 1250 zł

Stabilizator do Aparatu - Gibbon

 

   
Gibbon  GN1 to gimbal do kamer Black Magic i Mini DV. Gibbon GN1 posiada wzmocnioną konstrukcję, która pozwala ustabilizować kamerę ważącą od 400 do 800 gramów, co docenią zwłaszcza profesjonaliści i producenci telewizyjni. Gibbon posiada 2-osiowy, bezszczotkowy, silnik i sensor, by sprawnie funkcjonować w trudnych warunkach. Autopoziomowanie  stale zachowuje balans podczas poruszania, panoramowania i podnoszenia ujęć. Gibbon, jak inne gimbale Big Balance, posiada przyciski sterujące, które przechylą kamerę o 90 stopni (45 stopni w każdym kierunku).  Uchwyt umożliwiający obracanie o 360 stopni gwarantuje elastyczność pracy. Bateria LiPo (do ponownego ładowania) jest przyjazna dla środowiska i żywotna.
 
Cena : 2900 zł

Stabilizator trzyosiowy - Brown Bear

 

   
Brown Bear BB1 to nowoczesny, zaawansowany 3-osiowy przenośny stabilizator do lustrzanek cyfrowych, który udoskonala możliwości ruchu kamery i pracę jej operatora. Możliwe jest odchylenie o 45 stopni w każdą stronę (łącznie 90 stopni) - uzyskasz idealnie ostry obraz. 3-osiowa stabilizacja zapewnia stałość podczas nagrań. Samodzielnie można użyć stabilizatora lub inna osoba może kontrolować ujęcie używając bezprzewodowego sterownika 2.4 G Wireless Gimbal Controller.
 
Cena : 11800 zł

 

Źródło: www.beiks.com.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowe studyjne lampy …

Na rynku pojawiły się nowe modele studyjnych lamp błyskowych serii...

Warszawska Konferenc…

Podczas warszawskiej konferencji Fujifilm prelegent najwięcej czasu poświęcił omówieniu matrycy...

Zofia Chomętowska, M…

Wystawa „Między kadrami. Fotografie z lat 1925-1945” jest obszerną prezentacją...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Reklamy Google