Aktualności

Nowe rzutniki Sony serii C

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firma Sony powiększa rodzinę popularnych projektorów z serii C, przeznaczonych do użytku w salach konferencyjnych, lekcyjnych i wykładowych. Wprowadza do oferty trzy zmodernizowane projektory z serii C: VPL-CW276, VPL-CW256 i VPL-CX236.

Są one oparte na technologii paneli BrightEra i wyposażone w system projekcji 3LCD, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością obrazu, dużą sprawnością energetyczną, wysokim poziomem kontrastu oraz stabilnością reprodukowanych barw. Wprowadzając te trzy modele, Sony rozszerza swoją ofertę dla sektora edukacji i dużych firm. Zapewnia też dostęp do zaawansowanej, a przy tym niedrogiej technologii projekcyjnej większej liczbie firm partnerskich i klientów.

 

Sony poinformowało ponadto, że są już dostępne projektory WUXGA VPL-CH355 i VPL-CH375 z łączem HDBaseT, które ogłoszono na targach InfoComm 2014.

 

Projektory z serii C wyróżniają się niskim całkowitym kosztem eksploatacji, a ich łatwa obsługa i proekologiczne funkcje idą w parze z wysoką jakością i dużą niezawodnością. Nowe modele dobrze spisują się w większości dużych sal wykładowych i konferencyjnych. Projektor VPL-CX236 ma jasność 4100 lumenów i pozwala regulować współczynnik projekcji w zakresie od 1,66 do 2,41:1. Światło z modeli VPL-CW256 i VPL-CW276 ma natężenie odpowiednio 4500 i 5100 lumenów, a współczynnik projekcji wynosi od 1,32 do 1,91:1. Projektor VPL-CX236 umożliwia ponadto wybór trzech trybów jasności. Jednym z nich jest tryb małej jasności, który zmniejsza pobór mocy i wydłuża okres eksploatacji lampy do około 5000 godzin, a w konsekwencji obniża koszty użytkowania.

Wyposażenie nowych projektorów obejmuje także dwa złącza HDMI i bardzo cichy wentylator. Instalację urządzenia ułatwia funkcja przemieszczania obiektywu w pionie i w poziomie. Dzięki niej wyświetlany obraz można przesuwać w górę i w dół, w zakresie ±5,0%, oraz w lewo i w prawo, w zakresie ±3,0% (VPL-CW256 i VPL-CW276) lub ±4,0% (VPL-CX236 i VPL-CX276).

 

Modele VPL-CH355 i VPL-CH375 będą dostępne od listopada; sprzedaż zmodernizowanych projektorów VPL-CW276, VPL-CW256 i VPL-CX236 rozpocznie się w styczniu 2015 r.

 

 

 

 

Źródło: www.sony.pl


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowe torby Lowepro U…

Lowepro wprowadza nową serię wszechstronnych, dyskretnych miejskich toreb dedykowanych dla...

Wiesław Rakowski: …

To barwna, wręcz filmowa opowieść o zapomnianym muzeum przyrodniczym, oparta...

Marka ILFORD wraca n…

Każdy, kto interesuje się fotografią doskonale zna firmę Ilford, założoną...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Reklamy Google