Aktualności

Torby Crossworlds – moda i wygoda

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Torby Crossworld firmowane przez Hamę to interesująca propozycja dla miłośników fotografii. Solidna konstrukcja, duża ilość kieszeni, miękki regulowany pasek zapewniają komfort użytkowania.


Niektórzy twierdzą, że torba fotograficzna jest dla fotografa tym, czym dla kobiety modne buty. Dlatego jej wybór stanowi swojego rodzaju wyzwanie. Poza eleganckim wyglądem torba powinna dobrze leżeć na ramieniu, a także łatwo i szybko się otwierać. Wymienione kryteria spełniają Crossworld oraz Crossworld Colt.

Model Crossworld służy do przechowywania lustrzanki z akcesoriami. Torba składa się z obszernej kieszeni głównej zapinanej na zamek oraz kieszeni dodatkowych: przedniej, bocznych z siateczkami, a także na karty pamięci. Wyjmowane podziałki wewnętrzne ułatwiają użytkownikowi rozmieszczenie akcesoriów. Metalowe klamry i złączki zapewniają należytą ochronę sprzętu. Osłona przeciwdeszczowa oraz spód torby, wykonany z materiału łatwo zmywalnego pozwalają zachować Crossworld w czystości. Miękki pasek z funkcją regulacji gwarantuje wygodę użytkowania. Torba jest dostępna w dwóch wersjach: Crossworld 140 oraz 150. Oba modele nieznacznie różnią się pomiędzy sobą wagą oraz wielkością.

W torbę Crossworld Colt zmieści się lustrzanka z obiektywem. Użytkownik ma do dyspozycji obszerną kieszeń główną zapinaną na zamek błyskawiczny, przednią kieszeń na akcesoria, a także kieszenie z siateczki, umiejscowione z boku oraz pod pokrywą. Dodatkowe ułatwienie stanowi wyjmowana pokrywa na wyświetlacz aparatu. W skład wyposażenia wchodzą również pokrowiec przeciwdeszczowy oraz szlufka do paska. Jeśli fotograf dysponuje większym obiektywem, istnieje możliwość powiększenia powierzchni torby o 3 cm dla modelu Crossworld 110 Colt oraz 6 cm w przypadku Crossworld 130 Colt. Wszystkie modele Crossworld oraz Crossworld Colt dostępne są w kolorze czarnym.

Sugerowane ceny w Hama Polska:
Torba Crossworld 140 – 229 złotych
Torba Crossworld 150 – 269 złotych
Torba Crossworld Colt 110 – 159 złotych
Torba Crossworld Colt 130 – 169 złotych

Źródło: Materiały prasowe firmy Hama

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa "Świat …

Autor zdjęć – fotograf, pracownik Regionalnego Ośrodka Kultury w Katowicach...

Nowy festiwal fotogr…

Festiwal fotografii Warsaw Photo Days powstał w 2013r. z inicjatywy...

Kamera CENTR do pano…

CENTR to kamera o kącie widzenia 360 stopni. Kamera ta...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Reklamy Google