Aktualności

Bałtyckie warsztaty fotograficzne z Tokiną

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Firma Next77, dystrybutor marki Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com zapraszają na wyjątkowy plener fotograficzny nad Bałtykiem. Plener odbędzie się w czerwcowy długi weekend (4-7 czerwca). Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.


Weekendowe warsztaty fotograficzne odbywają się w jednych z najciekawszych i najbardziej spektakularnych okolicznościach polskiego Pomorza i Morza Bałtyckiego. Będziemy spacerować po plaży i klifie, szukać atmosfery portu i starej miejscowości rybackiej. Postaramy się złapać atmosferę usteckiej Promenady, jednego z ulubionych miejsc Ottona von Bismarcka, słynnego Żelaznego Kanclerza Rzeszy Niemieckiej, który był częstym gościem Ustki w latach 50. XIX wieku. Będziemy zmagać się z wydmami Słowińskiego Parku Narodowego, wejdziemy na latarnie morskie, odwiedzimy "krainę w kratę" wraz z Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach.


Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć dowolne obiektywy Tokina, w ramach ich dostępności, po wcześniejszej deklaracji wypożyczenia.

Termin: 4-7 czerwca 2015
Cena: 520 zł

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w zajęciach,
  • 3 noclegi,
  • wyżywienie,


Więcej informacji:
fotowarsztaty.com

 


Projekt fotowarsztaty.com
Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com przeznaczone są dla fotoamatorów, którzy w oryginalny sposób chcą sobie przyswoić i usystematyzować wiedzę dotyczącą fotografii plenerowej. Są idealnym wyborem dla osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i pragną poznać tajniki fotografii pozwalające na robienie niepowtarzalnych ujęć.

Jeśli Lubisz fotografować, zapraszamy do naszej grupy - otwartej dla wszystkich, zainteresowanych fotografią. Dyskutujemy tu o zdjęciach, umawiamy się na plenery, dzielimy się informacjami o ciekawych imprezach, warsztatach fotograficznych.

Wszelkie pytania oraz rezerwacje można zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .


Źródło: Materiały prasowe firmy Next77

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

II edycja warsztatów…

Tokina zaprasza na II edycję podziemnego pleneru fotograficznego w Kopalni...

Zapowiedź obiektywu …

Wyłączny dystrybutor marki Tokina w Polsce – firma Next77 –...

"I can't speak.…

Przedmioty i relacje, w jakie wchodzą z nimi ludzie, skupiają...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Reklamy Google