Aktualności

„W fotograficznym skrócie” - cykl poradników dla początkujących

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Szeroki Kadr, projekt edukacyjny Nikon Polska, przygotował cykl poradników „W fotograficznym skrócie” dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z fotografią.

 

 

Cykl powstał we współpracy z Pawłem Dumą, a pierwszy materiał wideo pojawił się na kanale YouTube Nikon Polska 10 sierpnia br.


Szeroki Kadr jest serwisem edukacyjnym dla amatorów fotografii, który oferuje bogaty kurs fotografii online dla osób chcących dowiedzieć się, jak robić dobre zdjęcia. Cykl poradników „W fotograficznym skrócie” będzie zawierać wszystkie niezbędne wskazówki dla poczatkujących fotografów, m.in. na temat tego jak poruszać się po menu aparatu czy też jak szybko i sprawnie założyć obiektyw. Materiały wideo zostały nagrane we współpracy z Pawłem Dumą, fotografem związanym z Akademią Nikona od samego początku jej istnienia. „W fotograficznym skrócie” będzie składać się z dwunastu filmów. Dziesiątego i dwudziestego dnia każdego miesiąca na kanale YouTube Nikon Polska (www.youtube.com/NikonPolska) publikowane będą dwa krótkie materiały wideo z poradami. Pierwszy poradnik można oglądać już od 10 sierpnia br. (www.youtube.com/watch?v=cfnzunIaoKI).

Paweł Duma
Fotografią zajmuje się od 25 lat, popularyzacja tej dziedziny sztuki jest jego sposobem na życie. Pierwszy polski fotograf, który uzyskał certyfikat Digigraphie firmy Epson, ewangelista Wacoma, od 6 lat ekspert firmy Nikon. Jest współautorem książek „Kadruj z Głową” i „Radość Fotografowania”. Poza nauczaniem jest czynnym zawodowo fotografem i dziennikarzem. Współpracował z wieloma agencjami, studiami fotograficznymi oraz międzynarodowymi koncernami. Specjalizuje się w fotografii reportażowej i ilustracyjnej, posiada również szerokie doświadczenie w fotografii studyjnej.

 

Źródło: materiały prasowe organizatora

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wojtek Skrzypczyński…

Nowe wyjście staje się starą ucieczką. W szale eksperymentu ból...

Zdjęcia w podczerwie…

Nie można oprzeć się wrażeniu, że zdjęcia wykonane w podczerwieni...

Olecka mapa kulturow…

Od początku czerwca pasjonaci fotografii wzdłuż i wszerz przemierzali Olecko...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Reklamy Google