Aktualności

Nowa seria drukarek wielkoformatowych Epson

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Poznaj nowy wachlarz możliwości dzięki precyzyjnym drukarkom, zapewniającym doskonałą jakość i wydajność.

 

 

 Nawiązując do zapowiedzi dotyczących nowych technologii przedstawionych na targach VISCOM, Epson prezentuje najnowszą serię drukarek wielkoformatowych do produkcji profesjonalnych materiałów reklamowych. Szczegółowe badania rynku, analiza opinii klientów oraz przeprowadzone testy pozwoliły stworzyć nową serię drukarek SC-S, dzięki której użytkownicy mogą w precyzyjny sposób tworzyć efektowne i piękne materiały reklamowe i ekspozycyjne. Oprócz wyjątkowej obsługi i wsparcia seria ta zapewnia dodatkowo wydłużony okres eksploatacji, co przekłada się na lepszą produktywność firm, które je wykorzystają. Każdy komponent tych drukarek (SC-S80610, SC-S60610, SC-S40610) został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, w celu zapewnienia bezproblemowego działania i gwarancji profesjonalnej jakości. Począwszy od wielkoformatowych druków reklamowych, po skomplikowane ekspozycje i dekoracje — urządzenia z tej serii oferują precyzyjne wydruki na różnych materiałach. Wszystkie produkty, niezależnie od tego, czy będą to stoiska wystawiennicze, plakaty, kasetony, materiały POS, folie do oklejania samochodów czy tapety, zostaną stworzone z bezkonkurencyjną precyzją, dzięki najnowszej generacji rozwiązań automatycznej kontroli naprężenia (AD-ATC). Działa on w połączeniu z zaawansowanym systemem podawania nośników oraz antystatycznymi rolkami dociskowymi o szerokiej średnicy, aby zoptymalizować dokładność uchwytu i podawania.

 

 

 


Najnowocześniejsza głowica drukująca PrecisionCore TFP firmy Epson zapewnia doskonałe i wyraziste wydruki w znakomitych kolorach. W tandemie z atramentami o nowej formule — Epson UltraChrome GS3— drukarki z nowej serii oferują szeroką gamę kolorystyczną w celu bardzo precyzyjnego odwzorowania barw. Drukarka SC-S80610, dzięki dodatkowym tuszom, zarówno czerwonemu jak i pomarańczowemu, poszerza skalę kolorów wydruku, dając w ten sposób firmom poligraficznym nowe możliwości produkcji. Tryb wysokiej jakości „Precision Dot” sprawia, że poprzez proste zharmonizowanie różnych parametrów jakości obrazu, z łatwością można zwiększyć ogólną jakość druku na różnorodnych nośnikach, w tym na przejrzystej folii, winylu, płótnie i papierze fotograficznym.

„Uważnie wysłuchaliśmy opinii naszych klientów dotyczących poprzednich modeli drukarek do tworzenia materiałów reklamowych i postanowiliśmy stworzyć nową serię, która będzie jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania. W wyniku tego powstała wiodąca w swojej klasie linia produktów, która wykorzystuje zaawansowane badania technologiczne firmy Epson, aby dostarczyć rozwiązanie gwarantujące najwyższą dokładność, precyzję i jakość. To zwieńczenie wiedzy i doświadczenia Epson zawarte w jednej serii” —  wyjaśnił Tomasz Kuciński, Pro Graphics Account Manager z firmy Epson.

Celem całego projektu nowej serii SC-S jest spełnienie oczekiwań klientów związanych z drukowaniem. Konfiguracja jest szybka i łatwa, a podczas pracy duży wyraźny panel wyświetla obszar druku i diody LED ułatwiają podgląd rezultatów.

Rozumiejąc, że wydajność jest dla klientów niezwykle ważna, w nowej serii firma Epson oferuje liczne funkcje, np. zautomatyzowaną konserwację głowicy drukującej czy system usuwania mgiełki atramentowej, aby zapewnić ciągłość drukowania przez maksymalny okres eksploatacji.


Nawet w przypadku nieoczekiwanych problemów, Epson stara się im zaradzić. Produkty objęte są standardową dwuletnią gwarancją, co zapewnia użytkownikom bezproblemową pracę. Dostępne są również opcje rozszerzenia gwarancji, pozwalające dłużej korzystać z wyjątkowej obsługi i wsparcia Epson.

Drukarki SC-S60610 i SC-S40610 będzie można kupić na przełomie stycznia i lutego w cenie 19 995 i 12 995 EUR. Drukarka SC-S80610 będzie dostępna w marcu i wtedy też podana zostanie jej cena.

 

 

Źródło: materiały prasowe organizatora

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

ANDREAS LIE - urzeka…

Andreas Lie to norweski grafik, mieszkający w Bergen. Jego prace...

Nowe Lampy marki Bro…

Na tegoroczny targach Photokina 2014 w Kolonii zostaną zaprezentowane nowe...

Nowe gripy Meike do …

Firma Next77 - wyłączny dystrybutor produktów Meike w Polsce wprowadza...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Reklamy Google