Aktualności

Co pokaże nam Nikon?

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Na targach Photokina firma Nikon zaprezentuje produkty, które zaoferują współczesnym twórcom wyjątkowe możliwości technologiczneFirma Nikon ponownie odegra ważną rolę podczas jednych z największych na świecie targów sprzętu fotograficznego Photokina w Kolonii. Goście, którzy odwiedzą stoisko firmy Nikon w hali 2.2 w Koelnmesse, jako pierwsi poznają najnowsze produkty Nikona. Widowni zaprezentują się również światowej klasy fotografowie korzystający w pracy z produktów firmy. Zdradzą oni tajemnice tworzenia najbardziej inspirujących treści.

Aparat Nikon D3400, którego premiera miała niedawno miejsce, zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na stoisku firmy Nikon. Warto przyjrzeć się uważnie tej lustrzance cyfrowej dla początkujących, która ułatwi natychmiastowe udostępnianie zdjęć podczas podróży i sprawi, że robienie najwyżej jakości zdjęć stanie się proste, jak nigdy dotąd.
 
Odwiedzający stoisko Nikona będą również mieli okazję do przetestowania najnowszych profesjonalnych lustrzanek cyfrowych, w tym flagowego modelu Nikon D5 formatu FX i jego młodszego brata – Nikon D500. Zapraszamy również do świata fascynującej fotografii 360 stopni z kamerą Nikon KeyMission 360, której „premiera odbyła się na targach CES 2016. Publiczność będzie mieć także możliwość zapoznania się z szeroką gamą obiektywów NIKKOR i kompaktowych aparatów COOLPIX.

Na stoisku pojawią się światowej klasy fotografowie, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat robienia zdjęć z wykorzystaniem najnowszego sprzętu Nikona. Ami Vitale, fotograf National Geographic, zabierze publiczność w podróż do afrykańskich nosorożców i chińskich pand, a europejski ambasador Nikona Joel Marklund pokaże gościom kulisy najważniejszych wydarzeń sportowych z całego świata – między innymi olimpiadę Rio 2016 i finał Ligii Mistrzów. Marcel Lämmerhirt sprawi, że publiczność poczuje emocje motocrossu i freerunningu. Swoimi doświadczeniami podzielą się również inni fotografowie, którzy ujawnią sekrety ze swojego świata.  

„Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy fotografów z całego świata w tworzeniu wspaniałych treści. Inspiruje nas obserwowanie, jak nasze technologie przyczyniają się do powstawania tak imponujących dzieł. Obecnie powstaje znacznie więcej treści niż kiedykolwiek wcześniej, a.produkty, które prezentujemy na targach Photokina 2016 jeszcze bardziej rozbudzają kreatywność i innowacyjność, pozwalając przy tym uzyskiwać wysokiej jakości rezultaty” – mówi Takami Tsuchida, prezes Nikon Europe.

Targi Photokina będą otwarte dla publiczności w godzinach od 10:00 do 18:00 w dniach 20–25 września 2016 r. Pełny harmonogram imprez i występów prelegentów jest dostępny na stronie http://www.nikon.pl/pl_PL/about/events/photokina_2016.page. Zapraszamy do rozmów na Twitterze na temat #photokina.

 

Źródło: materiały prasowe organizatora

 

 

Komentarze  

 
0 #1 halwoj 2017-02-02 20:55
2.02.2017 Jeżeli to jest aktualność to ja jestem ............... ..
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nikon na wakacjach!

Firma Nikon po raz kolejny organizuje letnią akcję promocyjną ''JESTEM...

Samyang wprowadza wa…

Koreańska marka Samyang od dawna ma w swojej ofercie obiektywy...

Warsztaty fotografii…

Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach zaprasza na organizowane warsztaty...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Reklamy Google