Aktualności

Autorskie spotkanie z Mariuszem Janiszewskim w Warszawie

Ocena użytkowników:  / 0

13 grudnia o godz. 19.00 w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej (ul. Łazienkowska 14) odbędzie się otwarte spotkanie z podróżnikiem i fotoreporterem Mariuszem Janiszewskim.

Nikon Roadshow 2014

Ocena użytkowników:  / 0

Pięć weekendów, dziesięć miast w całej Polsce, dwadzieścia spotkań dla 800 miłośników fotografii – rusza promocyjne roadshow firmy Nikon. Od 8 listopada do 7 grudnia 2014 r. w całym kraju odbędą się specjalne warsztaty prowadzone przez szkoleniowców Nikona i wykładowców Akademii Nikona. Na gości czekają prezentacje najnowszych produktów (m.in. lustrzanek Nikon D750, Nikon D810, Nikon D4S, obiektywów NIKKOR, aparatów Nikon 1 oraz aparatów kompaktowych COOLPIX), moderowane sesje fotograficzne, testy aparatów i obiektywów oraz wiele innych atrakcji. Liczba miejsc na każde ze spotkań jest ograniczona.

Spotkanie z mistrzami fotografii - Magda Hueckel

Ocena użytkowników:  / 0

Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik wraz z Małopolskim Ogrodem Sztuki oraz mecenasami Akademia Nikona i Szeroki Kadr serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę cyku spotkań z mistrzami obrazu fotograficznego.

Fujifilm Surf Cup – relacja z pierwszej edycji tegorocznych regat

Ocena użytkowników:  / 0

Regaty windsurfingowe Fujifilm Surf Cup odbywają się już dziewiąty rok z rzędu. Pierwsza edycja tegorocznych zawodów miała miejsce 25 lipca. Współorganizatorem zawodów była tradycyjnie Szkoła Zdrowia, która zadbała o znakomitą frekwencję na starcie.

IX regaty Fujifilm Surf Cup w Jastarni

Ocena użytkowników:  / 0

Fujifilm oraz Szkoła zdrowia zapraszają do wzięcia udziału w dziewiątych regatach windsurfingowych Fujifilm Surf Cup, które odbędą się w tym roku w dwóch terminach.

Dzień otwarty z markami Samyang i Tokina w salonie Foto-Tip

Ocena użytkowników:  / 0

Salon fotograficzny Foto-tip oraz marki Tokina i Samyang zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się 29 lipca 2014 w salonie Foto-tip przy ulicy Bonarka 11 w Krakowie.

Rusza łódzki Fotofestiwal 2014

Ocena użytkowników:  / 0

 Po MoMa w Nowym Jorku i Centre Pompidou w Paryżu prace Rogera Ballena przyjadą do Łodzi. Volker Hinz pokaże swoje zdjęcia najważniejszych postaci z showbiznesu i polityki XX wieku. A warsztaty fotograficzne poprowadzi czołowa postać legendarnej agencji Magnum Photos – Alex Webb. Od 5 do 15 czerwca trzynasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi.

Fujifilm Instax podczas japońskiego festiwalu Matsuri

Ocena użytkowników:  / 0

7 czerwca na warszawskim Torwarze zapanuje duch Japonii. Rodzinne święto, całodniowy festiwal „Matsuri – Piknik z Kulturą Japońską” zapewni mieszkańcom stolicy wiele atrakcji. Wstęp jest bezpłatny. Podczas festiwalu na stoisku Fujifilm zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie aparat Instax mini 8 i drukarkę do smartfonów Instax Share.

Siódma edycja Foto-Festiwalu rozpoczęta!

Ocena użytkowników:  / 0

Po miesięcznej przerwie ruszyła kolejna, a zarazem pierwsza w tym roku, edycja konkursu internetowego, skierowanego do wszystkich polskich fotografów Foto-Festiwal.pl.

Czytaj więcej

Dobrowolna fotografi…

Od 20 lutego w rzeszowskiej Galerii Nierzeczywistej będzie można oglądać...

Wystawa Izabelli Gus…

Najnowsza wystawa Izabelli Gustowskiej w Gdańskiej Galerii Fotografii MNG jest...

Kolejna edycja warsz…

Fujifilm zaprasza na nową edycję spotkań warsztatowych z Tomaszem Lazarem,...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Reklamy Google