Aktualności

Polska Tańczy - cykl imprez fotograficzno-tanecznych Fujifilm

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Fujifilm zaprasza fanów fotografii i tańca na cykl spotkań Polska Tańczy, które w maju i w czerwcu odbędą się w 4 miastach Polski. W programie prezentacja najnowszych aparatów Fujifilm serii X: X20 i X100s, pokazy taneczne, testy sprzętu i konkurs. Do wygrania wyjazd na pokazy flamenco do Barcelony.Jeśli jesteś fotografem, rób zdjęcia. Jeśli tańczysz, wystylizuj się, przyjdź i sam zatańcz. Fujifilm zaprasza profesjonalistów i amatorów (zarówno fotografów, jak i tancerzy).

Fotografowie Wojtek Wojtczak (znany z pracy przy największych produkcjach modowych) oraz Jacek Heliasz (znany z fotografii sportowej i modowej) opowiedzą o swoich doświadczeniach w pracy z aparatami X100s i X20. Następnie profesjonalni tancerze (baletu i hip-hopu) będą tańczyć i pozować na scenie dla uczestników spotkania. Za najlepsze zdjęcie zostanie przyznana nagroda – wyjazd do Barcelony na pokazy flamenco oraz testy aparatów X100s i X20.

Wśród gości spotkania mile widziani będą także modele (modelki) i tancerze, którzy przyjdą ze swoim fotografem i zapozują. Za najlepszą pozę i stylizację także zostanie przyznana nagroda w postaci wyjazdu do Barcelony na sesję zdjęciową.

Polska tańczy w czterech miastach:
1. 18 maja, g. 12:00 - Warszawa (Ratusz Dzielnicy Ursynów, al. K.E.N. 61, metro Imielin)
2. 25 maja, g. 14:00 – Kraków (Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manngha, ul. M. Konopnickiej 26)
3. 8 czerwca, g. 14:00 – Poznań (Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3)
4. 15 czerwca, g. 12:00 – Wrocław (Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21)

Na miejscu będzie można zrobić test aparatów serii X z X100s i X20 na czele. Jednak uczestnicy spotkania proszeni są o przywiezienie także własnego sprzętu. Zadanie konkursowe będzie można wykonać swoim aparatem. Zdjęcia mogą być przesłane drogą e-mail do każdego pierwszego poniedziałku po spotkaniu. Po dwóch dniach zostaną ogłoszeni zwycięzcy (nagroda za zdjęcie i za pozę oraz stylizację). W jury Wojtek Wojtczak oraz Jacek Heliasz.

ZAPISY: zaproszonych zostanie 70 osób (wśród 70 osób fotografowie i modelki-tancerze), które jako pierwsze prześlą e-maila z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (tytuł: Polska tańczy plus miasto). Wstęp wolny.

Agenda spotkań:
• Pierwsza godzina to prezentacja zdjęć w wykonaniu fotografów
• Kolejne 3 godziny to testy, tańce, pozowanie, rozmowy z fotografami
• Na osoby, które pozostaną do końca spotkania (Warszawa: g. 16, Kraków: g. 18, Poznań: g. 18, Wrocław: g. 16) przygotowaliśmy niespodzianki.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowa promocja na obi…

Firma Foto-technika poinformowała o rozpoczęciu promocji na obiektywy marki Tamron....

„Kwadratowy” monitor…

EIZO wprowadza do sprzedaży nowość – monitor z kwadratowymi proporcjami...

Wystawa Jana Brykczy…

„BOIKO” to fotograficzna opowieść o dawnym życiu na wsi w...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Reklamy Google