Aktualności

Polska Tańczy - cykl imprez fotograficzno-tanecznych Fujifilm

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Fujifilm zaprasza fanów fotografii i tańca na cykl spotkań Polska Tańczy, które w maju i w czerwcu odbędą się w 4 miastach Polski. W programie prezentacja najnowszych aparatów Fujifilm serii X: X20 i X100s, pokazy taneczne, testy sprzętu i konkurs. Do wygrania wyjazd na pokazy flamenco do Barcelony.Jeśli jesteś fotografem, rób zdjęcia. Jeśli tańczysz, wystylizuj się, przyjdź i sam zatańcz. Fujifilm zaprasza profesjonalistów i amatorów (zarówno fotografów, jak i tancerzy).

Fotografowie Wojtek Wojtczak (znany z pracy przy największych produkcjach modowych) oraz Jacek Heliasz (znany z fotografii sportowej i modowej) opowiedzą o swoich doświadczeniach w pracy z aparatami X100s i X20. Następnie profesjonalni tancerze (baletu i hip-hopu) będą tańczyć i pozować na scenie dla uczestników spotkania. Za najlepsze zdjęcie zostanie przyznana nagroda – wyjazd do Barcelony na pokazy flamenco oraz testy aparatów X100s i X20.

Wśród gości spotkania mile widziani będą także modele (modelki) i tancerze, którzy przyjdą ze swoim fotografem i zapozują. Za najlepszą pozę i stylizację także zostanie przyznana nagroda w postaci wyjazdu do Barcelony na sesję zdjęciową.

Polska tańczy w czterech miastach:
1. 18 maja, g. 12:00 - Warszawa (Ratusz Dzielnicy Ursynów, al. K.E.N. 61, metro Imielin)
2. 25 maja, g. 14:00 – Kraków (Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manngha, ul. M. Konopnickiej 26)
3. 8 czerwca, g. 14:00 – Poznań (Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3)
4. 15 czerwca, g. 12:00 – Wrocław (Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21)

Na miejscu będzie można zrobić test aparatów serii X z X100s i X20 na czele. Jednak uczestnicy spotkania proszeni są o przywiezienie także własnego sprzętu. Zadanie konkursowe będzie można wykonać swoim aparatem. Zdjęcia mogą być przesłane drogą e-mail do każdego pierwszego poniedziałku po spotkaniu. Po dwóch dniach zostaną ogłoszeni zwycięzcy (nagroda za zdjęcie i za pozę oraz stylizację). W jury Wojtek Wojtczak oraz Jacek Heliasz.

ZAPISY: zaproszonych zostanie 70 osób (wśród 70 osób fotografowie i modelki-tancerze), które jako pierwsze prześlą e-maila z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (tytuł: Polska tańczy plus miasto). Wstęp wolny.

Agenda spotkań:
• Pierwsza godzina to prezentacja zdjęć w wykonaniu fotografów
• Kolejne 3 godziny to testy, tańce, pozowanie, rozmowy z fotografami
• Na osoby, które pozostaną do końca spotkania (Warszawa: g. 16, Kraków: g. 18, Poznań: g. 18, Wrocław: g. 16) przygotowaliśmy niespodzianki.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nikon SB-500 lampa b…

Firma Nikon zaprezentowała razem z nowym modelem pełnoklatkowej lustrzanki Nikon...

Wystawa "Dwie p…

Od 7 listopada w Galerii Fotografii Art-Foto w Częstochowie będzie...

Obudowa podwodna Rec…

Marka Recsea przedstawia swój produkt jakim jest obudowa podwodna do...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Reklamy Google