Aktualności

Zapowiedź nowego skanera - Epson Perfection V550 Photo

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Epson wprowadza na rynek nowy skaner fotograficzny, który umożliwia użytkownikom skanowanie i przesyłanie zdjęć bezpośrednio do wybranych serwisów społecznościowych i zdjęciowych oraz do innych usług przechowywania w chmurze. Technologia Digital ICE® usuwa zabrudzenia i zadrapania z uszkodzonych klisz, a skaner Perfection V550 Photo to idealny sprzęt dla fotoamatorów, którzy chcą powiększyć swoją galerię zdjęć.Aplikacja Epson Easy Photo Scan umożliwia udostępnianie zeskanowanych zdjęć znajomym i rodzinie przez przesyłanie ich bezpośrednio do wybranych serwisów społecznościowych i zdjęciowych, takich jak Facebook i Picasa. Technologia Digital ICE z kolei automatycznie usuwa kurz, niedoskonałości, rysy i odciski palców ze skanowanych elementów — czasochłonny, ręczny retusz nie jest już potrzebny.

Dzięki rozdzielczości 6400x9600 dpi, gęstości optycznej 3,4 Dmax i wbudowanemu modułowi do skanowania materiałów transparentnych ten skaner fotograficzny można stosować z różnorodnymi nośnikami — od standardowych zdjęć, gazet po klisze 35 mm, slajdy w ramkach i klisze w średnim formacie (120). Skanowanie odbywa się szybko, a otrzymane obrazy są najwyższej jakości. Jednocześnie skanować można klisze  2 po 6 klatek (35 mm) lub 4 slajdy w ramkach 5x5.  Dodatkowo aplikacja ArcSoft® Scan 'n' Stitch Deluxe™ umożliwia skanowanie stron o rozmiarach aż do A2, takich jak duże zdjęcia, artykuły prasowe, plakaty itd.

Wyposażony w nowe funkcje i oprogramowanie, które umożliwia naprawę i odzyskanie oryginalnych zdjęć, ten skaner fotograficzny wysokiej jakości jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce ożywić wspomnienia. Dzięki technologii Epson ReadyScan LED skaner uruchamia się natychmiast i od razu można rozpocząć skanowanie”- mówi Robert Reszkowski, manager w polskim oddziale Epson Europe.

Skaner Perfection V550 Photo trafi do sprzedaży we wrześniu 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej 1022 z

Źródło: Materiały prasowe firmy Epson.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Fujifilm X-A1 - rece…

Fujifilm X-A1 jest bliźniaczo podobny do bardziej zaawansowanego X-M1, z...

99 dni dookoła świat…

Marcel Konečný, czeski fotograf, w swoją podróż dookoła świata zabrał...

Najnowsze kompakty F…

Firma FUJIFILM zapowiada premierę aparatów hybrydowych FinePix S9400W i S9200...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Reklamy Google