Aktualności

Lowepro Transit AW - nowa seria plecaków

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Lowepro wprowadza prostą w obsłudze, zapewniającą szybki dostęp do sprzętu, linię plecaków fotograficznych. Seria Transit AW przeznaczona jest do miejskich zastosowań ale również podróżujący fotografowie docenią wszechstronność zastosowanych rozwiązań z uwagi na elastyczność kształtowania wnętrza, możliwość przechowywania osobistych rzeczy a także nowoczesny wygląd i niewielką wagę modeli.


Lowepro, firma produkująca zaawansowane systemy ochrony dla fotografii, wideo  i przenośnych urządzeń elektronicznych, wprowadza nową linię plecaków DSLR – wszechstronną z uwagi na możliwość przechowywania różnorodnego sprzętu wyposażoną w innowacyjny system  UltraFlex™ do zastosowań miejskich i w podróży: Transit AW series.

“Wykorzystaliśmy najbardziej zaawansowane funkcje ochrony sprzętu i dostępu do urządzeń w bardzo kompaktowej formie – oraz dodaliśmy wszechstronny system UltraFlex™ aby pozwolić fotografom decydować jak mają zorganizować wnętrze plecaka w ramach różnorodnego sprzętu, który posiadają” – powiedział Tim Grimmer – product management and design director.
“Rezultatem jest ultralekki i ergonomiczny projekt, który pozwoli na indywidualną i wszechstronną konfigurację wnętrza, dzięki czemu użytkownik dotrze z łatwością ze sprzętem - dokładnie tam gdzie potrzebuje”


Linia Transit AW została zaprojektowana do szybkiej pracy ze aparatem.  Współcześni miejscy fotografowie potrzebują szybkości I funkcjonalności przy przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.  Oczekują szybkich ujęć i natychmiastowych zdjęć i ta seria plecaków im to ułatwi. W momencie kiedy plecak znajduje się z przodu użytkownika: natychmiastowy dostęp do zabezpieczonej zamkiem komory pozwoli fotografom szybko uchwycić aparat i wykonać ujęcie. Wszechstronna komora na sprzęt zapewnia możliwość indywidualnego dostosowania przegródek na aparat, obiektywy, lampę i akcesoria.  Dodatkowo w tylnej części placaka wygospodarowano komorę na laptop (Transit Backpack) lub tablet (Transit  Sling).

Innowacyjny system dopasowania Lowepro UltraFlex™ pozwala na wszechstronność w dopasowaniu i organizacji wnętrza plecaka oraz maksymalizuje skuteczność ochrony sprzętu i rzeczy osobistych za pośrednictwem systemu centralnego dzielenia komory, kieszeni na obiektywy i mniejszych podzielników komory. Wszystko wyściełane miękkim materiałem i wyposażone w rzepy ułatwiające konfigurację.  Miejsce na obiektywy może być powiększone – do przenoszenia dłuższych obiektywów umieszczonych pionowo w głównej komorze.

Dodatkowe cechy: wbudowany pokrowiec All Weather AW Cover™ - znane i idealne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi oraz system Hideaway Tripod Mount™do łatwego montażu i przenoszenia kompaktowego statywu czy monopodu.
Model Transit Backpack 350 AW mieści Pro DSLR z obiektywem (do 70-200mm przy dostępie bocznym lub 300mm przy przenoszeniu pionowym); 1-2 dodatkowych obiektywów; lampę I akcesoria; kompaktowy statyw i laptop do 15".
Model Transit Sling 250 AW mieści DSLR z obiektywem (do 24-700mm przy dostępie bocznym lub 70-200mm przy przenoszeniu pionowym) LUB zestaw bezlusterkowiec/CSC; 1-2 dodatkowych obiektywów; lampę i akcesoria; kompaktowy statyw i10" tablet.

Najważniejsze cechy:
 - Szybki dostęp do aparatu
 - Wszechstronność: przeznaczony do różnych rodzajów aparatów, laptopów, osobistych rzeczy
 - UltraFlex™ fit system – różne sposoby konfiguracji wnętrza
 - Wbudowany pokrowiec All Weather AW Cover™ - zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi
 - Hideaway Tripod Mount™ - łatwy montaż I przenoszenie statyw

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej serii oraz innych produktów Lowepro, odwiedź: www.lowepronews.pl lub lowepro.com.
Źródło: Materiały prasowe firmy Lowepro


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa Wojciecha Za…

Wojciech Zamecznik nigdy nie dokumentował Warszawy według ściśle określonych założeń....

Nikon Cashback - na…

      Nikon Polska rozpoczyna zimową promocję cashback. Trwająca od 1 października...

Wystawa "Dzieci…

Od 5 września w Galerii Bielskiej BWA (Klubokawiarnia Aquarium) w...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Reklamy Google