Aktualności

Lowepro Transit AW - nowa seria plecaków

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Lowepro wprowadza prostą w obsłudze, zapewniającą szybki dostęp do sprzętu, linię plecaków fotograficznych. Seria Transit AW przeznaczona jest do miejskich zastosowań ale również podróżujący fotografowie docenią wszechstronność zastosowanych rozwiązań z uwagi na elastyczność kształtowania wnętrza, możliwość przechowywania osobistych rzeczy a także nowoczesny wygląd i niewielką wagę modeli.


Lowepro, firma produkująca zaawansowane systemy ochrony dla fotografii, wideo  i przenośnych urządzeń elektronicznych, wprowadza nową linię plecaków DSLR – wszechstronną z uwagi na możliwość przechowywania różnorodnego sprzętu wyposażoną w innowacyjny system  UltraFlex™ do zastosowań miejskich i w podróży: Transit AW series.

“Wykorzystaliśmy najbardziej zaawansowane funkcje ochrony sprzętu i dostępu do urządzeń w bardzo kompaktowej formie – oraz dodaliśmy wszechstronny system UltraFlex™ aby pozwolić fotografom decydować jak mają zorganizować wnętrze plecaka w ramach różnorodnego sprzętu, który posiadają” – powiedział Tim Grimmer – product management and design director.
“Rezultatem jest ultralekki i ergonomiczny projekt, który pozwoli na indywidualną i wszechstronną konfigurację wnętrza, dzięki czemu użytkownik dotrze z łatwością ze sprzętem - dokładnie tam gdzie potrzebuje”


Linia Transit AW została zaprojektowana do szybkiej pracy ze aparatem.  Współcześni miejscy fotografowie potrzebują szybkości I funkcjonalności przy przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.  Oczekują szybkich ujęć i natychmiastowych zdjęć i ta seria plecaków im to ułatwi. W momencie kiedy plecak znajduje się z przodu użytkownika: natychmiastowy dostęp do zabezpieczonej zamkiem komory pozwoli fotografom szybko uchwycić aparat i wykonać ujęcie. Wszechstronna komora na sprzęt zapewnia możliwość indywidualnego dostosowania przegródek na aparat, obiektywy, lampę i akcesoria.  Dodatkowo w tylnej części placaka wygospodarowano komorę na laptop (Transit Backpack) lub tablet (Transit  Sling).

Innowacyjny system dopasowania Lowepro UltraFlex™ pozwala na wszechstronność w dopasowaniu i organizacji wnętrza plecaka oraz maksymalizuje skuteczność ochrony sprzętu i rzeczy osobistych za pośrednictwem systemu centralnego dzielenia komory, kieszeni na obiektywy i mniejszych podzielników komory. Wszystko wyściełane miękkim materiałem i wyposażone w rzepy ułatwiające konfigurację.  Miejsce na obiektywy może być powiększone – do przenoszenia dłuższych obiektywów umieszczonych pionowo w głównej komorze.

Dodatkowe cechy: wbudowany pokrowiec All Weather AW Cover™ - znane i idealne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi oraz system Hideaway Tripod Mount™do łatwego montażu i przenoszenia kompaktowego statywu czy monopodu.
Model Transit Backpack 350 AW mieści Pro DSLR z obiektywem (do 70-200mm przy dostępie bocznym lub 300mm przy przenoszeniu pionowym); 1-2 dodatkowych obiektywów; lampę I akcesoria; kompaktowy statyw i laptop do 15".
Model Transit Sling 250 AW mieści DSLR z obiektywem (do 24-700mm przy dostępie bocznym lub 70-200mm przy przenoszeniu pionowym) LUB zestaw bezlusterkowiec/CSC; 1-2 dodatkowych obiektywów; lampę i akcesoria; kompaktowy statyw i10" tablet.

Najważniejsze cechy:
 - Szybki dostęp do aparatu
 - Wszechstronność: przeznaczony do różnych rodzajów aparatów, laptopów, osobistych rzeczy
 - UltraFlex™ fit system – różne sposoby konfiguracji wnętrza
 - Wbudowany pokrowiec All Weather AW Cover™ - zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi
 - Hideaway Tripod Mount™ - łatwy montaż I przenoszenie statyw

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej serii oraz innych produktów Lowepro, odwiedź: www.lowepronews.pl lub lowepro.com.
Źródło: Materiały prasowe firmy Lowepro


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Polska Tańczy - cykl…

Fujifilm zaprasza fanów fotografii i tańca na cykl spotkań Polska...

Wystawa Adama Włóczk…

BLUE to cykl zdjęć zrealizowany na przełomie 2012 i 2013...

Aktualizacja firmwar…

Firma FUJIFILM poinformowała, że jest już dostępna aktualizacja oprogramowania dla...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Reklamy Google