Aktualności

Quantuum Move Kit 200, Kit 300 i Kit 400

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firma Q Media – wyłączny dystrybutor produktów marki Quantuum – wprowadza do swojej oferty trzy zestawy lamp. Podstawą każdego z nich są lekkie i kompaktowe lampy Quantuum Move oraz statywy, parasolki, softboxy i inne akcesoria studyjne.
Oferta sprzętu studyjnego marki Quantuum poszerzona została o trzy zestawy dedykowane osobom, które chcą rozpocząć przygodę w pasjonującym świecie studia fotograficznego. Dzięki wysokim walorom użytkowym lampy serii Move mogą też być z powodzeniem wykorzystywane przez profesjonalistów, pełniąc rolę głównego źródła światła w studio lub jako zestawy pomocnicze bądź zapasowe.

Kity Quantuum Move są skonstruowane w oparciu o lampy rodziny Move – mają kompaktową obudowę i są proste w obsłudze. Ich parametry techniczne gwarantują szerokie możliwości wykorzystania światła błyskowego. Każdy zestaw to komplet sprzętu i akcesoriów, który od razu po wyjęciu z pudełka gotowy jest do pracy. Stanowi też świetną bazę do wzbogacania posiadanej przez fotografa gamy narzędzi studyjnych.

Quantuum Move 200 Kit
Quantuum Move 200 Kit to idealny komplet studyjny dla amatora, który chciałby nauczyć się wykorzystywania światła błyskowego. Zestaw składający się z dwóch lamp Quantuum Move 200 (200 Ws), dwóch statywów 200 cm, parasolki srebrnej oraz parasolki typu softbox pozwala wykonywać efektowne zdjęcia i jest dobrym wprowadzeniem w świat oświetlenia studyjnego.

Quantuum Move 300 Kit
Drugą nowością jest zestaw Quantuum Move 300 Kit, w którym zastosowano dwie 300 Ws lampy Move 300. To niejedyna zmiana w stosunku do poprzedniego pakietu – Move 300 KIT zawiera uniwersalny softbox prostokątny o wymiarach 60x90, co wydatnie podnosi walory użytkowe kompletu. Drugim modyfikatorem światła jest srebrna parasolka a całość uzupełniają dwa statywy studyjne o wysokości 200 cm.

Quantuum Move 400 Kit
Trzeci zestaw w ofercie Quantuum to Move 400 Kit z zespołem dwóch lamp Move 400 o mocy 400 Ws.
Jest to najmocniejszy komplet tej serii. Lampy o tak wysokiej mocy i szerokim zakresie regulacji znajdą zastosowanie nie tylko w amatorskim studio, ale też w profesjonalnym. Sprawdzą się w fotografii portretowej  i produktowej, zarówno w studio, jak i poza nim. Zestaw zawiera szereg modyfikatorów światła. Oprócz standardowej srebrnej parasolki użytkownik może skorzystać z softboxa 60x90 cm, wrót z plastrem miodu, snoota i kolorowych filtrów. Całość można bezpiecznie transportować w wygodnej torbie na kółkach, która znajduje się w zestawie Move 400 Kit. Ma ona usztywniane ścianki, wnętrze wyściełane miękkim materiałem i regulowane położenie przegród.
 
Seria Move to mobilne lampy błyskowe o lekkiej, kompaktowej konstrukcji. Przeznaczone są dla szerokiego grona fotografów, od amatorów po profesjonalistów. Seria obejmuje trzy modele o maksymalnej energii błysku odpowiednio: 200, 300 oraz 400 Ws z regulacją w zakresie pięciu przysłon i z dokładnością 1/6 EV.
Niewielkie wymiary i ergonomiczna obudowa z uchwytem ułatwiają transport, montaż lampy i jej obsługę. Dzięki zastosowaniu mocowania typu Bowens mogą być używane z szerokim wachlarzem modyfikatorów światła dostępnych na rynku.

Sugerowane ceny detaliczne z VAT:
Quantuum Move 200 Kit: 949,- PLN
Quantuum Move 300 Kit: 1111,- PLN
Quantuum Move 400 Kit: 1725,- PLN


 

Zawartość zestawów

 

Źródło: Materiały prasowe Quantuum


Komentarze  

 
0 #1 Wojtek 2013-10-10 22:23
Bardzo ciekawa oferta
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Uniwersalna, lekka g…

Triopo Europe informuje o niedawnym wprowadzeniu do sprzedaży, kompozytowej głowicy...

Najnowsze kompakty F…

Firma FUJIFILM zapowiada premierę aparatów hybrydowych FinePix S9400W i S9200...

Sony prezentuje nowe…

Firma Sony zaprezentowała oficjalnie cztery nowe obiektywy z bagnetem E....

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Reklamy Google