Aktualności

3 lata gwarancji na obiektywy marki Sigma

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firma K-Consult będąca wyłącznym dystrybutorem obiektywów marki Sigma w Polsce i świadoma ich najwyższej jakości informuje, że od 1 grudnia br. wprowadzona zostanie możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji o rok! Wystarczy obiektyw z serii SIGMA GLOBAL VISON zakupiony w autoryzowanej sieci dystrybucji w Polsce zarejestrować na specjalnej stronie gwarancja.sigma-foto.pl.


Ten krok gwarantuje bezpłatne przedłużenie gwarancji o rok. Dotyczy to wszystkich nowych i sprzedanych już obiektywów należących do jednej z linii - CONTEMPORARY, ART, SPORT. Celem tego działania jest zwiększenie komfortu nabywców wynikającego z posiadania i użytkowania produktu marki SIGMA.

Dzięki rejestracji, gwarancja na obiektyw wyniesie 3 lata. Dla porównania obiektywy Sigma pochodzące z importu europejskiego (np. Niemiec) w polskim autoryzowanym serwisie Sigmy posiadają tylko 1 rok gwarancji (obiektywy z importu pozaeuropejskiego, nie posiadają gwarancji na terenie Europy – czytaj więcej).

Proces rejestracji jest bardzo prosty i szybki:
Wystarczy wejść na stronę, zarejestrować obiektyw, po czym wydrukować dokument potwierdzający przedłużenie gwarancji. Standardowa gwarancja polskiego dystrybutora obowiązuje 2 lata, z kolei po rejestracji ulega ona przedłużeniu i wynosi 3 lata.
Dodatkowo każdy Klient po dokonaniu rejestracji będzie również mógł dokupić kolejne 2 lata gwarancji, wydłużając tym samym okres gwarancji do 5 lat. Należy zgłosić się do sklepu gdzie został zakupiony obiektyw lub bezpośrednio do dystrybutora. Koszt dodatkowych 2 lat gwarancji wynosi 299 zł brutto.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup obiektywów SIGMA lub te które są już ich szczęśliwymi posiadaczami, Dystrybutor zachęca do rejestracji na stronie gwarancja.sigma-foto.pl.

Źródło: Materiały prasowe firmy K-Consult


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowy Samsung GALAXY …

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła wprowadzenie na rynek aparatu...

Zofia Chomętowska, M…

Wystawa „Między kadrami. Fotografie z lat 1925-1945” jest obszerną prezentacją...

Wystawa "Miejsc…

Miejsca obok nas zdają się mieć własny rytm i czas....

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Reklamy Google