Aktualności

Otwarcie Studia Quantuum w Krakowie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firma Q Media, wyłączny dystrybutor sprzętu studyjnego marki Quantuum, oraz Stowarzyszenie Fotograficzne Fotobzik zapraszają na dzień otwarty studia fotograficznego Quantuum, a także do wzięcia udziału w akcji Kreacja i Portret.


Nowe studio fotograficzne Quantuum otwiera swoje podwoje dla wszystkich mających ochotę poznać świat studia fotograficznego, doświadczonych fotografów i amatorów oraz pasjonatów i fotobzików. Działalność studia inauguruje dzień otwarty połączony z akcją fotograficzną „Kreacja i Portret”. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę 25 stycznia 2014 roku, przy ul. Bonarka 11, tuż za Rondem Matecznego.W godzinach 11 – 16 będzie można do woli testować sprzęt studyjny marki Quantuum.

W studiu o powierzchni 150m2 do dyspozycji odwiedzających oddana zostanie gama lamp studyjnych wraz z szerokim wyborem modyfikatorów światła, wyzwalaczy radiowych i akcesoriów. Eksperci Quantuum zaprezentują sprzęt, pomogą w jego praktycznym przetestowaniu i odpowiedzą na pytania uczestników. W tym czasie goście Studia Quantuum będą mogli spróbować swoich sił w studyjnej fotografii, wykorzystując dostępny sprzęt w pracy z modelką i wizażystką.Oprócz tego dla odwiedzających przygotowano atrakcyjną ofertę zakupów. W sąsiadującym ze studiem salonie Foto-tip goście imprezy będą mogli skorzystać z 10% rabatu na zakup sprzętu studyjnego marki Quantuum.

Dzień otwarty Studia Quantuum zakończy się organizowaną przez Stowarzyszenie Fotograficzne Fotobzik akcją fotograficzną „Kreacja i Portret” która potrwa od godziny 16 do 20. Będzie to świetna okazja do wykreowania portretu przy pomocy światła studyjnego. Sfotografować będzie można siebie, przyjaciół lub znajomych, również tych nowo poznanych na miejscu. Eksperci Quantuum pomogą efektywnie wykorzystać dostępny w studio sprzęt. Na miejscu znajdą się również niekonwencjonalne akcesoria inspirujące do wykonania zdjęć oraz aparaty i grono osób zbzikowanych na punkcie fotografii. Wybrane prace zostaną opublikowane w zbiorowej galerii na stronie www.fotobzik.pl.

Źródło: Materiały prasowe firmy Q-Media


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Warsztaty z fotograf…

Sigma ProCentrum zaprasza początkujących pasjonatów fotografii na spotkanie z fotografikiem...

Warsztaty fotografii…

Już w sobotę 23 maja 2015 będą miały miejsce pierwsze,...

Canon współorganizuj…

Canon we współpracy z firmami NEC oraz BiP-Kon organizuje w...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Reklamy Google