Aktualności

Rusza przedsprzedaż aparatu Fujifilm X-T1

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Grono zainteresowanych nowym aparatem X-T1 rośnie z dnia na dzień. Dla wszystkich, którzy chcieliby kupić X-T1 mamy dobrą wiadomość! Już dziś rusza przedsprzedaż aparatu Fujifilm X-T1. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty przedsprzedaży nowego modelu. Rezerwując aparat już teraz otrzymasz voucher rabatowy na nowy obiektyw XF WR 18-135 mm.

Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty przedsprzedaży nowego modelu aparatu Fujifilm X-T1. Zamawiając aparat już teraz otrzymasz voucher rabatowy na nowy obiektyw XF18-135mm F3.5-5.6 R OIS WR (Water Resistant), którego premiera planowana jest na przełom maja i czerwca 2014.

Voucher uprawnia do uzyskania rabatu na obiektyw w wysokości 25%. Odbiór aparatów kupionych w przedsprzedaży możliwy będzie w pierwszej połowie marca 2014.

Oferta promocyjna obejmuje zakup aparatu X-T1 w poniższych cenach:

• X-T1 Body - 5099 PLN
  • X-T1 + obiektyw XF 18-55mm - 6799 PLN

Aby zarezerwować aparat już dzisiaj należy skontaktować się z punktem sprzedaży.

Źródło: Materiały prasowe Fujifilm

Komentarze  

0 #1 Maria 2014-02-22 21:21
Nie spieszcie się z zakupem i przedsprzedażą aparatu. Niech aparat najpierw się ukaże i "przetrze się przez rynek", a dopiero potem warto go kupić. Od czasu do czasu każdej firmie zdarzają się wpadki i pierwsze serie sprzętu mają niedoróbki. Odradzam wszelkie przedpłaty i kupowanie sprzętu zanim się ukaże na rynku zwłaszcza, że aparat i obiektyw należą do kosztownych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa „Bruno Schul…

Wystawa "Bruno Schulz – Mariusz Kubielas - W dialogu" stanowi ...

Szkoła Fotografii Fo…

Galeleria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach przy współpracy z firmą...

Fujifilm podwójnym z…

W tegorocznej edycji znanego i uznawanego za jeden z najważniejszych...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Reklamy Google