Aktualności

Nowa promocja Samyang na obiektyw 14 mm

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Samyang Europe informuje o rozpoczęciu specjalnej akcji promocyjnej skierowanej do przyszłych i aktualnych użytkowników obiektywu Samyang 14 mm 1:2.8 ED AS IF UMC.


Niedawno wprowadzony do sprzedaży uchwyt filtrowy Samyang SFH-14, który został zaprojektowany dla obiektywu Samyang 14mm w wersji standardowej oraz filmowej V-DSLR, będzie można otrzymać bezpłatnie . Wystarczy zakupić w/w obiektyw w jednym ze sklepów oferujących produkty marki Samyang.


Akcja promocyjna bierze również pod uwagę osoby, które posiadają już obiektyw Samyang 14mm. Dla nich przewidziana jest specjalna cena na zakup filtra w wysokości 42 PLN. Wystarczy skontaktować się z drogą mailową z Samyang Europe lub za pośrednictwem profilu na Facebooku, przedstawić dowód zakupu obiektywu Samyang oraz podać adres pod który ma zostać dostarczona przesyłka.


Uchwyt SFH-14 rozwiązuje powszechny problem mocowania filtrów na obiektywie, który ze względu na specyficzną budowę optyczną nie posiada gwintu filtrowego. Został wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa ABS. W celu wyeliminowania wewnętrznych odbić światła, jego wnętrze zostało zmatowione i wyczernione w procesie flokowania nadając mu aksamitną czerń. Uchwyt posiada podwójne szyny, które umożliwiają zastosowanie jednego lub dwóch filtrów jednocześnie. Dzięki obrotowej konstrukcji uchwytu filtry mogą być stosowane zarówno w pionie jak i w poziomie.

Wraz z uchwytem do sprzedaży trafiły trzy filtry prostokątne formatu 161 x 139 x 3 mm, specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane przez renomowaną firmę Cokin. Są to modele oznaczone symbolami:

  • Cokin 154 ND8 - filtr neutralny szary o gradacji ND8, pozwalający wydłużyć czas naświetlania i uzyskać efekt rozmycia obiektów w ruchu (m. in. chmury, woda, ruch uliczny). Będzie również chętnie wykorzystywany przez filmowców, chcących uzyskać małą głębię ostrości w warunkach silnego nasłonecznienia.
  • Cokin 121M ND4 - filtr połówkowy szary, przeznaczony głównie do fotografii pejzażowej oraz architektury. Pozwala zmniejszyć kontrast pomiędzy jasną i ciemną częścią kadru.
  • Cokin 123S - filtr połówkowy niebieski, który może być wykorzystany do uzyskania lub podkreślenia błękitu nieba  w fotografii krajobrazowej.


Źródło: Materiały promocyjne firmy Samyang


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Fotorelacja z Nature…

Za nami trzecia, wrocławska edycja warsztatów Fujifilm Nature Walks, których...

Wypożyczalnia sprzęt…

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów fotografii chcących zacząć przygodę z...

Wystawa Antoniego Kr…

Każdy lubi opowiadać. O tym gdzie był, co widział, co...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Reklamy Google