Aktualności

Premiera polskiej wersji strony internetowej marki Hoya

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 Firma Hoya, największy producent wysokiej jakości filtrów fotograficznych i szkła optycznego, uruchamia stronę internetową prezentującą pełną ofertę filtrów dostępnych na polskim rynku.


Już od poniedziałku – 24 marca – uruchomiona zostanie oficjalna polska strona marki Hoya, na której znajdzie się przegląd pełnego i aktualnie dostępnego na polskim rynku asortymentu filtrów fotograficznych.

Uruchomienie strony zbiega się z udziałem marki Hoya w targach Film Video Foto, które odbędą się w Łodzi od 27 do 29 marca. Będzie można wówczas przetestować najnowszą serię szarych filtrów Hoya PROND. Do dyspozycji zainteresowanych oddane zostaną zestawy filmowe Blackmagic Cinema Camera oraz Canon 5D Mark z optyką Samyang i filtrami Hoya.
Pierwsze dziesięć osób, które wyślą maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. otrzyma bezpłatne wejściówki na targi. Dystrybutor zaprasza na stoisko nr 96, na którym przygotował dla odwiedzających wiele atrakcji.

Od momentu, kiedy Hoya pozyskała polskiego partnera – firmę Next77 z Krakowa, współpraca ta uporządkowała na polskim rynku bogaty asortyment marki i przyczyniła się do popularyzacji zaawansowanych technologii optycznych, które od lat Hoya wykorzystuje w produkcji swoich filtrów. Poza innowacyjnymi metodami wytwarzania, filtry tej marki cenione są również za wysoką jakość, niezawodność i kompatybilność z rożnymi konstrukcjami optycznymi obiektywów. Dostępne są we wszystkich, nawet tych mniej popularnych rozmiarach.

Na stronie www.hoyafilter.pl zaprezentowana zostanie kompletna i aktualna oferta marki uzupełniona o szczegółowe opisy poszczególnych serii filtrów. Dzięki temu każdy użytkownik łatwo odnajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Na stronie będą również zamieszczane informacje o aktualnościach, specjalnych wydarzeniach oraz autoryzowanych punktach, w których można kupić filtry.

Dystrybutor marki Hoya zaprasza również na oficjalny kanał YouTube.

Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Hoya


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Fotografia Janusza G…

Ostatni dzień na odwiedzenie wystawy fotografii Janusza Gajosa w Galerii...

Nowy carbonowy staty…

Firma Foto 7 poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowego...

Wystawa fotografii “…

W dniach 18.04-29.05.2013 r. w Dolnośląskim Centrum Fotografii „Domek Romański”...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Reklamy Google