Aktualności

Premiera polskiej wersji strony internetowej marki Hoya

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 Firma Hoya, największy producent wysokiej jakości filtrów fotograficznych i szkła optycznego, uruchamia stronę internetową prezentującą pełną ofertę filtrów dostępnych na polskim rynku.


Już od poniedziałku – 24 marca – uruchomiona zostanie oficjalna polska strona marki Hoya, na której znajdzie się przegląd pełnego i aktualnie dostępnego na polskim rynku asortymentu filtrów fotograficznych.

Uruchomienie strony zbiega się z udziałem marki Hoya w targach Film Video Foto, które odbędą się w Łodzi od 27 do 29 marca. Będzie można wówczas przetestować najnowszą serię szarych filtrów Hoya PROND. Do dyspozycji zainteresowanych oddane zostaną zestawy filmowe Blackmagic Cinema Camera oraz Canon 5D Mark z optyką Samyang i filtrami Hoya.
Pierwsze dziesięć osób, które wyślą maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. otrzyma bezpłatne wejściówki na targi. Dystrybutor zaprasza na stoisko nr 96, na którym przygotował dla odwiedzających wiele atrakcji.

Od momentu, kiedy Hoya pozyskała polskiego partnera – firmę Next77 z Krakowa, współpraca ta uporządkowała na polskim rynku bogaty asortyment marki i przyczyniła się do popularyzacji zaawansowanych technologii optycznych, które od lat Hoya wykorzystuje w produkcji swoich filtrów. Poza innowacyjnymi metodami wytwarzania, filtry tej marki cenione są również za wysoką jakość, niezawodność i kompatybilność z rożnymi konstrukcjami optycznymi obiektywów. Dostępne są we wszystkich, nawet tych mniej popularnych rozmiarach.

Na stronie www.hoyafilter.pl zaprezentowana zostanie kompletna i aktualna oferta marki uzupełniona o szczegółowe opisy poszczególnych serii filtrów. Dzięki temu każdy użytkownik łatwo odnajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Na stronie będą również zamieszczane informacje o aktualnościach, specjalnych wydarzeniach oraz autoryzowanych punktach, w których można kupić filtry.

Dystrybutor marki Hoya zaprasza również na oficjalny kanał YouTube.

Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Hoya


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowa lampa Genesis L…

Firma Q-Media, wyłączny dystrybutor marki Genesis na polskim rynku poinformowałą...

Konkurs "Fotogr…

Ruszyło nadsyłanie prac do czerwcowej edycji Fotografii Miesiąca. Czekamy na...

Nowe rzutniki Sony s…

Firma Sony powiększa rodzinę popularnych projektorów z serii C, przeznaczonych...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Reklamy Google