Fujifilm Instax podczas japońskiego festiwalu Matsuri

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

7 czerwca na warszawskim Torwarze zapanuje duch Japonii. Rodzinne święto, całodniowy festiwal „Matsuri – Piknik z Kulturą Japońską” zapewni mieszkańcom stolicy wiele atrakcji. Wstęp jest bezpłatny. Podczas festiwalu na stoisku Fujifilm zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie aparat Instax mini 8 i drukarkę do smartfonów Instax Share.

 

Matsuri, czyli festiwal, to nieodłączny element kultury japońskiej; niezwykle barwne wydarzenia są okazją do świetnej zabawy i źródłem niezapomnianych wrażeń. Podczas festiwali organizowane są parady, tańce i występy muzyczne. Nieodłącznym ich elementem są także yatai czyli stoiska z jedzeniem. Podczas Matsuri 2014 Fujifilm zorganizuje sekcję fotograficzną. Każdy gość otrzyma zdjęcie wykonane aparatem Instax lub smartfonem, które następnie wydrukowane zostanie na drukarce Instax Share. Chętni wezmą udział w konkursie na najzabawniejszą miną, do wygrania produkty Instax.

Innymi atrakcjami będą m.in. występy bębniarzy, tancerzy, pokazy sztuk walk. Goście festiwalu przymierzą oryginalne letnie kimona, zmierzą się ze sztuką rysowania mangi, układania aranżacji kwiatowych - ikebaną i żonglerką. Miłośnicy egzotycznej kuchni nie poczują się z pewnością rozczarowani. Na stoiskach restauracji japońskich z Warszawy będzie można nabyć smakołyki nie zawsze dostępne w standardowym menu restauracji.

 W Warszawie „Matsuri – Piknik z Kulturą Japońską” odbywa się już po raz drugi. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przyciągnęła blisko 10 000 osób. Zachęceni ciepłym przyjęciem, także w tym roku przygotowujemy wiele atrakcji – mówi Renata Wódkowska z Ambasady Japonii.

 

Źródło: Materiały prasowe Fujifilm

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowe monitory PHILIP…

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS,...

Nowa aplikacja na ta…

Adobe udostępniło nową aplikację do tworzenia i dzielenia się materiałem...

Wystawa "Niecod…

Fundacja Cultus i Rafał Chwiszczuk zapraszają na otwarcie wystawy "Niecodziennik...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Reklamy Google