Konkursy

JESTEM MISTRZEM SELFIE

Ocena użytkowników:  / 0

Nikon Polska wraz z magazynem Stuff Polska oraz warszawskim klubem Foksal XVIII rozpoczęli konkurs fotograficzny JESTEM MISTRZEM SELFIE. Zabawa skierowana jest do wszystkich kobiet uwielbiających robić zdjęcia autoportretowe.

Wystartowała pierwsza ogólnoeuropejska edycja Nikon European Film Festival

Ocena użytkowników:  / 0

Konkurs adresowany jest zarówno do entuzjastów sztuki filmowej, jak i do profesjonalistów. Zadanie uczestników polega na przygotowaniu krótkiego, 140–sekundowego filmu nawiązującego do hasła „Inna perspektywa (A Different Perspective)”. Nikon European Film Festival organizowany jest przy współudziale niezależnej organizacji filmowej Raindance oraz aktorki i reżyser filmowej Asi Argento, przewodzącej jury. Zgłoszenia można przesyłać do 3 grudnia 2014 r.

XXIV Ogólnoposlie biennale fotografii „ZABYTKI”

Ocena użytkowników:  / 0

Ogólnopolskie Biennale Fotografii Zabytki jest organizowane przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne przy współpracy Urzędu Miasta Zamość.

Konkurs fotograficzny „Gaz łupkowy a środowisko”

Ocena użytkowników:  / 0

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zachęca do udziału w konkursie fotograficznym, pt. „Gaz łupkowy a środowisko”. Czy wiesz skąd się bierze gaz łupkowy? Jaki ma to wpływ na przyrodę? Zrób zdjęcie które opowie o tym w nietypowy sposób i wygraj aparat!

Konkurs Fujifilm & Playboy – weź udział!

Ocena użytkowników:  / 1

Fujifilm i Playboy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Najciekawsze zdjęcia będą publikowane na facebookowej stronie Playboya, a osoba, która zgłosi to najlepsze zdjęcie wygra aparat FUJIFILM FinePix S1!

Konkurs "25 lat wolności gospodarczej" - zrób zdjęcie i wygraj zestawy książek!

Ocena użytkowników:  / 0

Konkurs: 25 lat wolności gospodarczej - zrób zdjęcie i wygraj zestawy książek! Aby wziąć udział w konkursie wyślij zdjęcie z napisem "25 lat wolności gospodarczej" do 31 lipca do godz. 23:59 przez aplikację na portalu Facebook

Konkurs „Foto Inspiracje” - Uchwyć lato w kadrze i zgarnij nagrody

Ocena użytkowników:  / 1

Rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu „Foto Inspiracje”, organizowanego przez Komputronik i Canon. Pasjonaci fotografii, którzy nie rozstają się ze swoim aparatem lub smartfonem, mogą do 31 sierpnia zgłaszać swoje zdjęcia związane z latem i wakacjami. Na zwycięzców czeka lustrzanka Canon EOS 1200D z kitowym obiektywem 18-55 mm oraz drukarka do zdjęć Canon SELPHY CP910 wraz z torbą do jej przenoszenia.  

Uliczna Bitwa Fotograficzna

Ocena użytkowników:  / 0

W sobotę 19 lipca br. odbędzie się w Gliwicach 11 Uliczna Bitwa Fotograficzna, po raz pierwszy w nowej formule LIVE, w której oceniane będą wyłącznie zdjęcia wykonane w dniu Bitwy. Jurorem będzie Maciek Nabrdalik, zdobywca m.in. II nagrody w kategorii Contemporary Issues w tegorocznym World Press Photo.

Pokaż lato w Warszawie. Nowy konkurs Fujifilm i Warsawgram.eu

Ocena użytkowników:  / 0

Serwis Warsawgram.eu oraz firma Fujifilm zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pokaż lato w Warszawie”, którego celem jest pokazanie jak ciekawym miastem jest Warszawa. Oczywiście jak w każdym konkursie tak i w tym do wygrania są cenne nagrody. Co tydzień Fujifilm Instax Mini 8, a w finale 21 września aparat Fujifilm S1.

Fotograficzny konkurs PZU - „O zdrowie trzeba zabiegać”

Ocena użytkowników:  / 0

Startuje fotograficzny konkurs PZU pt. „O zdrowie trzeba zabiegać”. Na autorów 20 najlepszych zdjęć nawiązujących do tytułu konkursu czeka wystawa na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz warsztaty z fotografii sportowej prowadzone przez Michała Drabikowskiego.

Czytaj więcej

Analogowa kamera 35m…

lomography.com zaprezentowało swój najnowszy produkt, analogową kamerę Lomokino. Film kręcimy...

Pierwsze zdjęcia wyk…

Na brytyjskiej stronie internetowej Fujifilm pojawiły się nowe zdjęcia przykładowe...

Profesjonalny uwodzi…

W lipcu br. Fujifilm wprowadziło na rynek trzeci bezlusterkowiec serii...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Reklamy Google