Konkursy

Fotograficzny konkurs PZU - „O zdrowie trzeba zabiegać”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Startuje fotograficzny konkurs PZU pt. „O zdrowie trzeba zabiegać”. Na autorów 20 najlepszych zdjęć nawiązujących do tytułu konkursu czeka wystawa na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz warsztaty z fotografii sportowej prowadzone przez Michała Drabikowskiego.

Sportowe emocje, dynamiczne ujęcia oraz atrakcyjne nagrody do wygrania. Prace można zgłaszać od 15 do 27 lipca br.

 

Konkurs odbywa się na fanpage’u „Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU” dostępnym pod adresem https://www.facebook.com/pomoctomoc. Aby walczyć o nagrody należy wykonać zdjęcie stanowiące kreatywną interpretację tytułu konkursu „O zdrowie trzeba zabiegać”, przygotować krótki, interesujący opis (do 250 znaków) oraz wgrać je do aplikacji konkursowej. Każdy z uczestników może zgłosić dowolną liczbę prac. Zdjęcia będą przyjmowane od 15 lipca do 27 lipca do godz. 12:00.
 
Na zgłoszone fotografie można głosować w ramach aplikacji konkursowej, podpowiadając Jury, które zdjęcia powinny pojawić się na wystawie. 20 najlepszych prac zostanie wydrukowanych i zaprezentowanych na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Dodatkowo, laureaci otrzymają zaproszenie na warsztaty z fotografii sportowej, prowadzone przez Michała Drabikowskiego, które odbędą się 28 września br. w Warszawie przed startem
36. PZU Maratonu Warszawskiego.
 
Ze względu na planowaną wystawę, ważne jest, aby uczestnicy konkursu posiadali oryginalne pliki zdjęć w  formacie .TIFF lub .JPG o wadze ok. 20MB w rozdzielczości minimum 300 DPI. Regulamin konkursu dostępny jest w aplikacji na fanpage’u „Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU” dostępnym pod adresem https://www.facebook.com/pomoctomoc.

 

 

Źródło: Materiały prasowe PZU


Czytaj więcej

Znamy cenę i dostępn…

Firma K-Consult, dystrybutor marki Sigma, poinformowała o cenie i dacie...

Kolejna aktualizacja…

Apple udostępniło nową wersję wtyczki Dgital Camera RAW, która umożliwia...

Konkurs "Wywoł…

Przedczoraj zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie na fotografię...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Reklamy Google