Konkursy

Pokaż lato w Warszawie. Nowy konkurs Fujifilm i Warsawgram.eu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Serwis Warsawgram.eu oraz firma Fujifilm zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Pokaż lato w Warszawie”, którego celem jest pokazanie jak ciekawym miastem jest Warszawa. Oczywiście jak w każdym konkursie tak i w tym do wygrania są cenne nagrody. Co tydzień Fujifilm Instax Mini 8, a w finale 21 września aparat Fujifilm S1.


Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, wydarzenia, przedmiotu opisanego w zadaniu tygodniowym i wgrać je na warsawgram.eu wraz z opisem. Można użyć aparatu fotograficznego lub telefonu. W tym konkursie najważniejsze jest odkrywanie i opisywanie ciekawych miejsc.

Zadania konkursowe publikowane będą w każdą niedzielę na stronie www.warsawgram.eu w dziale konkursy. Pierwszy konkurs rozpoczął się 13 lipca. Na stronie będą publikowane informacje o zwycięzcach z danego tygodnia oraz zwycięzcach nagród dodatkowych.
21 września 2014 jury wybierze zwycięzcę w kategorii Grand Prix.
 
Zadanie konkursowe 1. (13 lipca – 19 lipca)
Pokaż, gdzie można się latem bawić w Warszawie: plaże, klubokawiarnie, puby, place zabaw i wszystkie miejsca, dla których warto wyjść z domu. Zrób zdjęcie, napisz po co i jak tam trafić, dodaj stronę internetową tego miejsca i opublikuj wpis na www.warsawgram.eu.


Co należy zrobić, aby wygrywać konkursy tygodniowe:

1. Sfotografować miejsca w Warszawie, będące realizacją zadania. Zdjęcie może być zrobione aktualnie lub wcześniej przy użyciu dowolnego sprzętu. Pamiętaj, że w tym konkursie dodawanie kolejnego zdjęcia PKiN nie ma sensu. Odkrywaj Warszawę i pokazuj te miejsca innym.
2. Dodać zrobione przez siebie zdjęcie wraz z opisem do serwisu Warsawgram.eu (pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i dodaniu praktycznych informacji takich jak: adres, strona www, w polu tagi dodaj: #pokażlatowwarszawie ). Informacje o sobie dodaj w profilu, a nie we wpisie konkursowym.
3. Można zwiększyć swoją szansę na wygraną, pokazując kolejne miejsca. Każdy z uczestników konkursu może dodać nieograniczoną liczbę wpisów oraz startować w kolejnych konkursach tygodniowych.


Szczegółowe zasady konkursu
 
Nagrody
Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Nagroda Grand Prix - aparat Fujifilm S1 trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych portalu www.warsawgram.eu.
  • Nagrody Tygodniowe - aparaty Fujifilm Instax Mini 8 zostaną przekazane osobom, których wpisy realizujące zadanie tygodniowe zostaną ocenione najwyżej pod względem użyteczności i odkrywczości.
  • Nagrody dodatkowe - odzież sportowa marki Slower - zostaną przyznane osobom, które komentując wpisy konkursowe przyczynią się do zwiększenia ich merytorycznej wartości.


Zdjęcia będące realizacją zadania tygodniowego wraz z opisami należy zamieścić w serwisie www.warsawgram.eu. Pierwszy konkurs trwa w dniach 13.07-19.07. Ogłaszanie wyników konkursu będzie następowało w każdą niedzielę na stronie http://www.warsawgram.eu/pl/footermenu/blog/.

Kryteria oceny
Dodane wpisy oceniać będzie jury pod kątem realizacji postawionego zadania oraz użyteczności dla innych użytkowników. Jury doceni dobre zdjęcia, ale też to, że w trakcie konkursu będziesz uczyć innych uczestników.

Aby wpis był ciekawy, należy pamiętać o zasadach:

1. Najważniejszy jest wybór miejsca – to ono będzie przyciągać uwagę innych użytkowników.
2. Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkich pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Przy tworzeniu opisu odpowiedz na pytania: Co to jest? Co o tym sądzę? Jak tam trafić? Dlaczego warto odwiedzić?
3. Poza polami wymaganymi uzupełnij swój wpis o dodatkowe informacje takie jak:
tagi, dokładny adres, e-mail, telefon, strona www itd.

Skład jury:

Krzysztof Powolny – Fujifilm Polska
Tomasz Łapszyn – Warsawgram.eu
Michał Zaborowski – dziennikarz


Regulamin dostępny jest na stronie www.warsawgram.pl.

Źródło: Materiały prasowe organizatora

Czytaj więcej

Epson L850 i L810 - …

Epson prezentuje sześciokolorowe drukarki fotograficzne A4 z systemem stałego zasilania...

Fujifilm potrójnym z…

Powszechnie uznawane za najcenniejsze wyróżnienia w branży, przyznawane przez TIPA...

Nikon wprawadza dwa …

Nikon ogłasza premierę dwóch wytrzymałych aparatów kompaktowych z serii COOLPIX, przeznaczonych...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Reklamy Google