Konkursy

Konkurs „Foto Inspiracje” - Uchwyć lato w kadrze i zgarnij nagrody

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu „Foto Inspiracje”, organizowanego przez Komputronik i Canon. Pasjonaci fotografii, którzy nie rozstają się ze swoim aparatem lub smartfonem, mogą do 31 sierpnia zgłaszać swoje zdjęcia związane z latem i wakacjami. Na zwycięzców czeka lustrzanka Canon EOS 1200D z kitowym obiektywem 18-55 mm oraz drukarka do zdjęć Canon SELPHY CP910 wraz z torbą do jej przenoszenia.  


Tematem pierwszej edycji „Foto Inspiracji” jest lato w kadrze. Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 sierpnia umieścić zdjęcie w specjalnej aplikacji na facebookowym profilu Komputronik. Zgłoszona fotografia może być wykonana w dowolnej technice cyfrowej lub analogowej, dopuszczalne są też niewielkie modyfikacje obrazu, takie jak kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli oraz sepia.


Do finału zostanie zakwalifikowanych 20 zdjęć z największą liczbą polubień. Wyróżnione fotografie będzie można oglądać na wystawach w salonach Komputronik Megastore w Warszawie i Poznaniu, a ich autorzy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z firmy Canon oraz Marka Jabłońskiego, fotografa i przewodniczącego jury konkursu.  

 


Nagroda główna, lustrzanka cyfrowa Canon EOS 1200D z kitowym obiektywem EF-S 18-55 DC III, zostanie przyznana autorowi zdjęcia najwyżej ocenionego przez jury konkursu. Głosy użytkowników serwisu Facebook zdecydują o tym, kto zostanie laureatem nagrody publiczności, którą stanowi kompaktowa drukarka do zdjęć Canon SELPHY CP910 z WiFi wraz z torbą do przenoszenia. Ponadto, dla uczestników konkursu i osób głosujących zostały przygotowane vouchery zniżkowe na zakupy w salonach Komputronik Megastore w Warszawie i Poznaniu oraz rabaty w sklepie internetowym z młodą sztuką Gallery Store.


Konkurs Foto Inspiracje przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od sprzętu jaki posiadają. Wakacje to okres szczególnie sprzyjający robieniu zdjęć,  stały się więc one tematem pierwszej edycji naszego konkursu. Zapraszamy wszystkich, którzy mają dobre oko i nie chcą chować do szuflady zdjęć ze swoich letnich wyjazdów – zachęca Izabela Sadurska z działu marketingu Komputronik S.A.


Pierwsza edycja konkursu „Foto Inspiracje” trwa od 21 lipca do 31 sierpnia 2014 roku. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15 września. Edycja jesienna potrwa od października do listopada, zaś zimowa odbędzie się w styczniu i lutym 2015 roku.


Więcej informacji na stronie: http://www.komputronik.pl/foto_inspiracje
Aplikacja konkursowa dostępna jest pod adresem:
https://www.facebook.com/komputronik?sk=app_467939593270340

Źródło: Materiały prasowe Komputronik

Czytaj więcej

Nowy wytrzymały komp…

Kolejną nowością jaką dziś przedstawiła firma Olympus jest aparat kompaktowy...

Świąteczne promocje …

Firma Fujifilm Polska poinformowała, że już dziś, dzień przed Mikołajkami...

X Magazine - drugie …

Luca Bracali - Fotograf-podróżnik opowie nam dlaczego wybiera Fujifilm X-Pro1...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Reklamy Google