Konkursy

JESTEM MISTRZEM SELFIE

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Nikon Polska wraz z magazynem Stuff Polska oraz warszawskim klubem Foksal XVIII rozpoczęli konkurs fotograficzny JESTEM MISTRZEM SELFIE. Zabawa skierowana jest do wszystkich kobiet uwielbiających robić zdjęcia autoportretowe.

 

Na uczestniczki czekają atrakcyjne nagrody. Autorka najlepszego selfie otrzyma aparat Nikon COOLPIX S6900 oraz sesją zdjęciową na okładkę grudniowego wydania miesięcznika Stuff Polska. Fotografie można umieszczać w serwisie społecznościowym Instagram do 26 listopada br. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona podczas wielkiego finału w klubie Foksal XVIII w dniu 28 listopada br.

Aby walczyć o atrakcyjne nagrody należy opublikować zdjecie typu selfie na Instagramie oraz oznaczyć je: #jestemmistrzemselfie #nikonkonkurs #coolpixs6900 #jestemselfie@nikon_pl. Autorki 5 fotografii z największą liczbą polubień otrzymają zaproszenia na finał konkursu, który odbędzie się 29 listopada br. w warszawskim klubie Foksal XVIII. Nagrodami głównymi w konkursie JESTEM MISTRZEM SELFIE są: aparat Nikon COOLPIX S6900 oraz profesjonalna sesja zdjęciowa na okładkę grudniowego wydania magazynu Stuff Polska. Zdjęcia można umieszczać na Instagramie do 26 listopada br.

 Regulamin konkursu JESTEM MISTRZEM SELFIE dostępny jest na stronie: www.walk-talk.pl/nikon/JESTEM_MISTRZEM_SELFIE.pdf.

Nikon COOLPIX S6900 to aparat kompaktowy zaprojektowany z myślą o zdjęciach selfies.


Wyposażony został w ruchomy wyświetlacz o przekątnej 3 cali z panelem dotykowym oraz specjalną podstawkę, pozwalającą stabilnie ustawić sprzęt przed wykonaniem zdjęcia portretowego. Dzięki Wi-Fi oraz technologii NFC z łatwością można podzielić się efektami pracy z przyjaciółmi na portalach społecznościach. Szczegółowe informacje o modelu Nikon COOLPIX S6900 dostępne są na stronie: www.nikon.pl/pl_PL/product/digital-cameras/coolpix/super-zoom-share/coolpix-s6900.

 

 

 

 Źródło: Nikon

Czytaj więcej

Wystawa Fotografii S…

W środę 31 lipca br. odbędzie się otwarcie wystawy fotografii...

Nowe lampy Quantuum …

Firma Q Media – wyłączny dystrybutor produktów marki Quantuum, rozszerza...

FILM VIDEO FOTO 2014…

Już 27 marca, w łódzkim Expo rozpocznie się XVII edycja...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Marta Zielińska

"Maluję i fotografuję. Łączę obie pasje, bo obie polegają na interpretacji otaczającego świata."   ...

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Reklamy Google