Najnowsze artykuły

Wypożyczalnia sprzętu studyjnego Quantuum w warszawskim sklepie MultiFoto

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów fotografii chcących zacząć przygodę z oświetleniem studyjnym, sklep MultiFoto we współpracy z marką Quantuum uruchomił w Warszawie wypożyczalnię sprzętu studyjnego Quantuum.


Głównym celem tej inicjatywy jest zapewnienie wszystkim zainteresowanym zakupem lamp Quantuum możliwości ich uprzedniego przetestowania. Korzystając z oferowanych zestawów można sprawdzić funkcjonowanie sprzętu i porównać jego właściwości do swoich oczekiwań i potrzeb. Ponadto różnorodność sprzętu oferowanego w zestawach umożliwia praktyczne porównanie różnych wariantów i kompozycji oświetlania studyjnego przed jego zakupem.


W przeciwieństwie do zwykłych wypożyczalni sprzętu studyjnego proponujemy tylko gotowe zestawy, zbudowane w oparciu o najczęściej wybierane serie lamp Quantuum i najpopularniejsze akcesoria. Zestawy z dwiema lampami i różnymi modyfikatorami światła pozwalają sprawdzić wiele różnych konfiguracji i wpływ poszczególnych modyfikatorów na jakość światła. Wszystkie zestawy są wyposażone w wyzwalacze radiowe Quantuum Navigator i zapakowane w torby na kółkach ułatwiające transport i zabezpieczające sprzęt.

Zestawy można wypożyczyć na dobę (od godz. 9 dnia pierwszego do 19 dnia następnego) oraz na weekend (od piątku do poniedziałku). Wypożyczenie na dobę pakietu z lampami serii Up! wraz z akcesoriami to koszt od 59 zł brutto. Kto po wypożyczeniu zdecyduje się na zakup przynajmniej jednej dowolnej lampy błyskowej Quantuum w sklepie MultiFoto, otrzyma całkowity zwrot poniesionych kosztów wypożyczenia.

Wypożyczalnia mieści się w salonie firmowym MultiFoto.pl w Warszawie:


Pasaż Muranów,
al. Jana Pawła II 43a/36a,
01-001 Warszawa,
tel: (22) 100-44-11


Szczegóły oferty, cennik i aktualną specyfikację zestawów, które są dostępne w wypożyczalni, są na stronie.

Źródło: Materiały prasowe firmy Quantum


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Reklamy Google