Warsztaty

Druga edycja „Spotkań z mistrzem” – Ostatnia szansa zapisania się na bezpłatne warsztaty z fotografii ulicznej organizowane przez Fujifilm

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Ostatnia szansa, aby zapisać się na bezpłatne warsztaty ze znakomitymi fotografami! W dniach 12-16 maja w pięciu miastach Polski odbędzie się druga edycja "Spotkania z mistrzem" organizowana przez firmę Fujifilm . Warsztaty dla miłośników fotografii poprowadzą trzej znani fotografowie: Tomasz Lazar, Filip Ćwik i Alex Lambrechts.
Majowe spotkania poświęcone będą fotografii ulicznej i portretowej. W pierwszej części warsztatów każdy z fotografów zaprezentuje swoje najnowsze projekty wykonane aparatem X-T1. W drugiej części przeprowadzone zostaną praktyczne zajęcia. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy będą mieli okazję zrobić test aparatów Fujifilm serii X pod okiem fotografów.


Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie www.spotkaniezmistrzemfujifim.pl, podając dane osobowe oraz przesyłając trzy zdjęcia. Wybrane osoby będą zaproszone na warsztaty. Rejestracja trwa do 7 maja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Celem spotkań jest zapoznanie uczestników z fotografią X, pokazanie projektów wykonanych przez znanych fotografików (zdjęcia portretowe Filipa Ćwika, zdjęcia ulic Nowego Jorku Tomasza Lazara, zdjęcia ulic Londynu Alexa Lambrechtsa) oraz odbycie warsztatów w grupach. Fujifilm zaprasza wszystkich miłośników fotografii: początkujących, średnio zaawansowanych , a także profesjonalistów. Spotkania będą inspiracją, nauką, dzieleniem się doświadczeniem i wrażeniami.

Spotkania odbędą się:

12 maja w Warszawie,
13 maja w Gdańsku,
14 maja w Poznaniu,
15 maja we Wrocławiu,
16 maja w Krakowie.


Początek spotkań o g. 16. Dokładne adresy zostaną podane zaproszonym uczestnikom.Źródło: Materiały prasowe firmy Fujifilm


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Fotorelacja ze stois…

Tak prezentowało się Fujifilm na organizowanych przez CIPA targach fotograficznych...

Fujifilm FinePix SL1…

Fujifilm FinePix SL1000 to aparat fotograficzny typu bridge, który oferuje16...

Wystawa „Nowy Świat…

W 1990 roku mieszkający w Oslo fotograf Michał Wasążnik po...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Reklamy Google