Warsztaty

Warsztaty ze światłem Quantuum

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 Firma Quantum zaprasza osoby będące użytkownikami lamp tej marki na bezpłatne warsztaty z obsługi studyjnych lamp błyskowych. Szkolenie te jest kierowane do początkujących pasjonatów fotografii studyjnej, którzy chcieliby poszerzyć swój zasób wiedzy dotyczący technicznych aspektów związanych z obsługą i stosowaniem oświetlenia błyskowego.
Oprócz tego firma Quantuum zaprasza także wszystkich chętnych do udziału w warsztatach „Kreowanie światłem - twórcza fotografia studyjna dla początkujących”


Warsztaty dla użytkowników lamp studyjnych Quantuum

Quantuum zaprasza osoby będące użytkownikami lamp tej marki na warsztaty z obsługi studyjnych lamp błyskowych. Szkolenie te jest kierowane do początkujących pasjonatów fotografii studyjnej, którzy chcieliby poszerzyć swój zasób wiedzy dotyczący technicznych aspektów związanych z obsługą i stosowaniem oświetlenia błyskowego. Podczas zajęć wykorzystywane będą lampy, modyfikatory światła oraz akcesoria marki Quantuum.

Zagadnienia poruszane podczas warsztatów:

• charakterystyka i możliwości studyjnej lampy błyskowej,
• wady i zalety stosowania lamp studyjnych,
• porównanie lampy studyjnej i reporterskiej,
• wady i zalety światła błyskowego i ciągłego,
• optymalne wykorzystanie lamp w amatorskim studiu fotograficznym,
• podstawy obsługi studyjnych lamp błyskowych,
• podstawowe zagadnienia związane ze światłem i jego modelowaniem,
• BHP w studiu fotograficznym.

Zajęcia będą prowadzone w krakowskim Studiu Quantuum, gdzie w komfortowych warunkach uczestnicy będą mogli zapoznać się z szeregiem produktów oferowanych przez Quantuum.

Aby wziąć udział w zajęciach należy się zarejestrować poprzez stosowny formularz na stronie www.quantuum.pl oraz przedstawić dowód zakupu przynajmniej jednej lampy błyskowej marki Quantuum z linii Up!, Move, Pulse, Move Pro i Pulse Pro. Warsztaty są bezpłatne dla osób, które udokumentują zakup lamp Quantuum natomiast dla tych, którzy nie mogą spełnić tego warunku cena wynosi: 200,- zł od osoby.

Warsztaty będą organizowanie cyklicznie, przynajmniej raz na dwa miesiące. Dokładne terminy warsztatów będą ogłaszane na stronie www.quantuum.pl oraz na profilu marki Quantuum na Facebooku

Aby zapewnić uczestnikom możliwe najwyższy komfort podczas zajęć liczba osób biorących udział w każdych warsztatach ograniczona jest do 8. W przypadku dużej ilości zgłoszeń od osób chętnych do wzięcia udziału w warsztatach będą organizowane terminy dodatkowe.

Więcej informacji odnośnie warsztatów można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu +48 500 833 242.

Oprócz tego firma Quantuum zaprasza także wszystkich chętnych do udziału w warsztatach „Kreowanie światłem - twórcza fotografia studyjna dla początkujących”


Warsztaty „Kreowanie światłem - twórcza fotografia studyjna dla początkujących”

Kolejne już warsztaty sponsorowane przez markę Quantuum to wyjątkowa okazja do postawienia pierwszych kroków w studiu fotograficznym pod okiem artysty – fotografa oraz specjalisty od sprzętu oświetleniowego marki Quantuum. Dwóch prowadzących przekaże wiedzę zarówno techniczną jak i artystyczną. Zajęcia przeprowadzone zostaną w Studiu Quantuum w Krakowie, które jest wyposażone w niezwykle szeroki wachlarz modyfikatorów światła i lamp błyskowych.

W czasie dwudniowych zajęć opowiemy:

• o rodzajach i zastosowaniu studyjnych lamp i modyfikatorów,
• w jaki sposób kontrolować światło by uzyskać zamierzony efekt,
• jakich środków użyć by stworzyć niebanalny portret,
• jak efektywnie wykorzystać studio fotograficzne.


Każdy uczestnik dostanie okazję do pracy z profesjonalną modelką i wizażystką, gdyż warsztaty skończą się mini sesją fotograficzną, której efekty zaprezentujemy na stronie studia.

Zajęcia przeznaczone są dla osób niemających dużego doświadczenia w pracy ze sprzętem studyjnym, początkujących fotografów oraz tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Data: 14-15 czerwca 2014 roku, godzina 10:00 – 18:00
Miejsce: Studio Quantuum w Krakowie, ul. Bonarka 11

Producent sprzętu studyjnego Quantuum sponsoruje 50% zniżkę na uczestnictwo dla wszystkich chętnych, którzy zgłoszą swój udział do 8 czerwca 2014

Cena kursu ze zniżką: 400 zł
Regularna cena kursu: 800 zł

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące warsztatów można odnaleźć na stronie studio.quantuum.pl.

Źródło: Materiały prasowe firmy Quantuum


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Efekt Φ - wystawa Ja…

Efekt Φ to wystawa zorganizowana w Muzeum Historii Fotografii w...

Dzień otwarty marki …

Firma Foto-Plus poinformowała o zorganizowaniu w swoim katowickim salonie dni...

Zapowiedź nowych mat…

Firmy Fujifilm i Panasonic poinformowały o pracy nad rozwojem koncepcji...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Reklamy Google