Warsztaty

„Szeroki kąt w fotografii reporterskiej" - bezpłatne warsztaty w Łodzi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dystrybutor marki Tokina i FotoABC zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych: „Szeroki kąt w fotografii reporterskiej", które odbędą się 7 czerwca w Łodzi. Gościem specjalnym będzie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski, który zdradzi uczestnikom warsztatów tajniki swojego zawodu oraz podzieli się cennymi radami i wskazówkami dotyczącymi fotografii reporterskiej.


„Szeroki kąt w fotografii reporterskiej" – bezpłatne warsztaty fotograficzne Tokina

Dystrybutor marki Tokina wraz z firmą FotoABC i Bałuckim Ośrodkiem Kultury zapraszają na bezpłatne warsztaty fotograficzne z cyklu „Czwarty wymiar fotografii”. Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2014 w godzinach od 11 do 16 w Bałuckim Ośrodku Kultury w Łodzi (ul. Łanowa 14).Tokina, FotoABC i Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA zapraszają wszystkich entuzjastów fotografii na bezpłatne warsztaty, których tematem przewodnim będzie „Szeroki kąt w fotografii reporterskiej". Gościem specjalnym spotkania będzie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski, który zdradzi tajniki swojej pracy i wprowadzi uczestników w temat fotografowania szerokokątnymi obiektywami. Wyjaśni ponadto zalety stosowania krótkich ogniskowych i nauczy efektywnego ich wykorzystania. Na koniec podpowie, jak należy pochwalić się swoim zdjęciem oraz kiedy, gdzie i za ile je opublikować. Uczestnicy, którzy przyniosą na spotkanie własny sprzęt, będą mogli zasięgnąć porad dotyczących praktycznego wykorzystania posiadanego aparatu i obiektywu w fotografii prasowej.

Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z pełną gamę produktów marki Tokina i przetestować szerokokątne obiektywy w praktyce. Z uwagi na charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie na spotkanie własnych aparatów fotograficznych.

Zapisy – Foto ABC – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Organizatorzy: www.fotoabc.com, www.tokinalens.pl.


Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Tokina


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Awangarda nie biła b…

      Tylko do 8 grudnia 2014 roku w Muzeum Współczesnym Wrocław...

Fotografie plenerowe…

Na przełomie września i października odbył się 13. plener fotograficzny...

Portret w fotografii…

High key - w prostym wyjaśnieniu jest to jasny obraz...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Reklamy Google