Warsztaty

„Szeroki kąt w fotografii reporterskiej" - bezpłatne warsztaty w Łodzi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dystrybutor marki Tokina i FotoABC zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych: „Szeroki kąt w fotografii reporterskiej", które odbędą się 7 czerwca w Łodzi. Gościem specjalnym będzie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski, który zdradzi uczestnikom warsztatów tajniki swojego zawodu oraz podzieli się cennymi radami i wskazówkami dotyczącymi fotografii reporterskiej.


„Szeroki kąt w fotografii reporterskiej" – bezpłatne warsztaty fotograficzne Tokina

Dystrybutor marki Tokina wraz z firmą FotoABC i Bałuckim Ośrodkiem Kultury zapraszają na bezpłatne warsztaty fotograficzne z cyklu „Czwarty wymiar fotografii”. Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2014 w godzinach od 11 do 16 w Bałuckim Ośrodku Kultury w Łodzi (ul. Łanowa 14).Tokina, FotoABC i Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA zapraszają wszystkich entuzjastów fotografii na bezpłatne warsztaty, których tematem przewodnim będzie „Szeroki kąt w fotografii reporterskiej". Gościem specjalnym spotkania będzie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski, który zdradzi tajniki swojej pracy i wprowadzi uczestników w temat fotografowania szerokokątnymi obiektywami. Wyjaśni ponadto zalety stosowania krótkich ogniskowych i nauczy efektywnego ich wykorzystania. Na koniec podpowie, jak należy pochwalić się swoim zdjęciem oraz kiedy, gdzie i za ile je opublikować. Uczestnicy, którzy przyniosą na spotkanie własny sprzęt, będą mogli zasięgnąć porad dotyczących praktycznego wykorzystania posiadanego aparatu i obiektywu w fotografii prasowej.

Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z pełną gamę produktów marki Tokina i przetestować szerokokątne obiektywy w praktyce. Z uwagi na charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie na spotkanie własnych aparatów fotograficznych.

Zapisy – Foto ABC – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Organizatorzy: www.fotoabc.com, www.tokinalens.pl.


Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Tokina


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Druga edycja „Spotka…

W dniach 12-16 maja w pięciu miastach Polski Fujifilm organizuje...

Wystawa "Mijają…

Od 20 września do 16 października w warszawskiej Ney Gallery...

Konkurs "Fotogr…

Ruszyło nadsyłanie prac do czerwcowej edycji Fotografii Miesiąca. Czekamy na...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Reklamy Google