Warsztaty

„Szeroki kąt w fotografii reporterskiej" - bezpłatne warsztaty w Łodzi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Dystrybutor marki Tokina i FotoABC zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych: „Szeroki kąt w fotografii reporterskiej", które odbędą się 7 czerwca w Łodzi. Gościem specjalnym będzie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski, który zdradzi uczestnikom warsztatów tajniki swojego zawodu oraz podzieli się cennymi radami i wskazówkami dotyczącymi fotografii reporterskiej.


„Szeroki kąt w fotografii reporterskiej" – bezpłatne warsztaty fotograficzne Tokina

Dystrybutor marki Tokina wraz z firmą FotoABC i Bałuckim Ośrodkiem Kultury zapraszają na bezpłatne warsztaty fotograficzne z cyklu „Czwarty wymiar fotografii”. Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2014 w godzinach od 11 do 16 w Bałuckim Ośrodku Kultury w Łodzi (ul. Łanowa 14).Tokina, FotoABC i Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA zapraszają wszystkich entuzjastów fotografii na bezpłatne warsztaty, których tematem przewodnim będzie „Szeroki kąt w fotografii reporterskiej". Gościem specjalnym spotkania będzie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski, który zdradzi tajniki swojej pracy i wprowadzi uczestników w temat fotografowania szerokokątnymi obiektywami. Wyjaśni ponadto zalety stosowania krótkich ogniskowych i nauczy efektywnego ich wykorzystania. Na koniec podpowie, jak należy pochwalić się swoim zdjęciem oraz kiedy, gdzie i za ile je opublikować. Uczestnicy, którzy przyniosą na spotkanie własny sprzęt, będą mogli zasięgnąć porad dotyczących praktycznego wykorzystania posiadanego aparatu i obiektywu w fotografii prasowej.

Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z pełną gamę produktów marki Tokina i przetestować szerokokątne obiektywy w praktyce. Z uwagi na charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie na spotkanie własnych aparatów fotograficznych.

Zapisy – Foto ABC – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Organizatorzy: www.fotoabc.com, www.tokinalens.pl.


Źródło: Materiały prasowe dystrybutora marki Tokina


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa "OCZY B…

„Oczy Boga to pokaz Georgii Krawiec, w którym autorka stara...

Warsztaty fotografic…

Firma Sony oraz sklep Cyfrowe.pl zapraszają wszystkich pasjonatów fotografii na...

Sony World Photograp…

Rozpoczyna się przyjmowanie zgłoszeń do Sony World Photography Awards 2016...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Reklamy Google