Warsztaty

Warsztaty Impossible Workshops 8X10

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Impossible Project Warsaw i Studio Luma zapraszają do udziału w warsztatach poświęconych analogowej fotografii natychmiastowej. To propozycja dla fotografów, którzy chcą poznać technologię wielkoformatowych polaroidów w unikalnym formacie 8x10 cali. Jedyne tego rodzaju warsztaty w ramach Kraków Photo Fringe poprowadzi Bownik – artysta, wykładowca, związany z warszawską galerią Starter.

 

Film 8x10 cali pojawił się na rynku w 1973 roku, po raz pierwszy umożliwiając natychmiastowe otrzymanie odbitki w takim rozmiarze. Polaroid zaskoczył wtedy swoich miłośników, przyciągając ich uwagę niestandardowym sposobem wykonywania i prezentowania swoich fotografii, który wciąż świetnie sprawdza się w fotografii portretowej, artystycznej i reklamowej.

Jedyne tego rodzaju warsztaty w ramach Kraków Photo Fringe poprowadzi Bownik – artysta, wykładowca, związany z warszawską galerią Starter.

Kiedy? 15 czerwca 2013 o 11.00. Warsztaty trwają 5 godzin
Gdzie? Studio Luma, ul. Ślusarska 9, Kraków
Koszt warsztatu: 450 zł brutto.
Sprzęt zapewnia Impossible Project i Studio Luma.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia zbierane są do 04.06.2013. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji oraz zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Tel. 600 797 657

Bownik - fotograf, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (Fotografia i Multimedia), stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2008), współtworzył kolektyw Ikoon. Prace w kolekcji Muzeum Huis Marseille w Amsterdamie i Kolekcji ING. Uczestniczył w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in.: Jak się staje kim się jest (BWA Tarnów, 2013), Tribute to Robakowski (Lokal_30, 2013), Demontaż (CK Zamek, Poznań, 2012), Alternatywne Zakończenia (Rondo Sztuki, Katowice, 2012), View Point (Museum for Fotografie Huis Marseille, Amsterdam, 2012) E-słodowy (Galeria Starter, Warszawa, 2012), Gamers (Galeria m55, Ateny, 2011), Gamers (Fotofestiwal OUT OF LIFE , Łódź, 2011), Lucim żyje (CSW Toruń, Grannar/Sąsiedzi, Karlskona, Szwecja,2008) YBronią (Studio BWA, Wrocław, 2008) Face Lifting (Galeria FKSE, Budapeszt, 2008) EPAF (CSW Zamek Ujazdowski, 2008), UMPOLEN (MuseumQuartier, Wiedeń, 2008). Mieszka i pracuje w Warszawie.


Warsztaty w ramach:         


Źródło: www.studioluma.pl, www.the-impossible-project-com, www.krakowfringe.com


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Fujifilm X-Pro1, X-E…

Fujifilm przyzwyczaja swoich klientów do dobrych promocji ale jeszcze nigdy...

Fujifilm HS50 EXR - …

Aparat fotograficzny Fujifilm HS50 EXR - nowość w ofercie japońskiego...

Wystawa "Ciemne…

Greima zaliczyć można do najciekawszych polskich fotografów dziewiętnastego stulecia. Dokumentalista...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Reklamy Google