Warsztaty

Spotkania informacyjno – rekrutacyjne w Studium Fotografii ZPAF

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W ramach rozpoczętego naboru na rok 2013/14, Studium Fotografii ZPAF zaprasza na kolejne spotkanie informacyjno – rekrutacyjne, które odbędzie się  6 września w Galerii Obok ZPAF o godzinie 18.00.

Studium Fotografii ZPAF jest szkołą o ponad trzydziestoletniej tradycji. Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, iż. pierwszy kurs fotograficzny organizowany przez ZPAF odbył się w 1977 roku, zaś od 2001 roku SF stanowi integralną część działań kulturotwórczych okręgu warszawskiego ZPAF.
Mając na uwadze zmiany zachodzące chociażby w obrębie technologii, od bieżącego roku Studium Fotografii ZPAF pragnie zaoferować wszystkim zainteresowanym ofertę w udoskonalonej formule programowej i kadrowej, opartej o gradacyjny, trzyletni system nauczania w trybie wieczorowym i zaocznym. Pełny program SF oraz szczegóły dotyczące odpłatności, można znaleźć na stronie ZPAF (http://www.zpaf.waw.pl/studium-fotografii.html).fot. Bogumił Paweł


Na roku podstawowym, słuchacze zapoznają się z podstawami dotyczącymi fotografii klasycznej i cyfrowej, pracą w ciemni, elementami cyfrowej post produkcji i edycji zdjęć w pracowni komputerowej. Poznają tajniki dobrego światła, czy warsztat i technikę pracy dobrego fotoreportera. Na drugim roku – warsztatowym –  poza rozwinięciem umiejętności fotograficznych, słuchacze będą mieli szereg praktycznych warsztatów i ćwiczeń oraz dostęp do wybranych pracowni autorskich. Edukację wieńczy trzeci rok kończący się obroną fotograficznego dyplomu przygotowywanego pod okiem doświadczonego promotora.

Zajęcia w SF ZPAF prowadzą najlepsi specjaliści: uznani artyści i zawodowcy związani ze ZPAF, wykładowcy akademiccy oraz uniwersyteccy. Spotkania SF ZPAF mają charakter wykładów i warsztatów autorskich. Wieloletnią tradycją w SF ZPAF są Wystawy Doroczne. Każdy rok edukacji w SF ZPAF zakończony jest profesjonalną, kuratorską wystawą w przestrzeniach Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym w Warszawie - ukazującą przekrój tematów poruszanych podczas edukacji oraz zdobyte umiejętności i wrażliwość słuchaczy. Wystawie zawsze towarzyszy obszerny katalog!fot. Kołakowski Adam


Osoby, które mają już dorobek fotograficzny albo doświadczenie zdobyte w trakcie innych kursów, mogą przymierzyć się do udziału w zajęciach na roku warsztatowym z pominięciem roku podstawowego. Osoby takie proszone są o kontakt z Dyrektor SF – Anną Wolskią ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

Więcej informacji można uzyskać na spotkaniach rekrutacyjnych oraz bezpośrednio w sekretariacie Studium lub u Kurator Galerii Obok – Anny Wolskiej.
Więcej o Studium Fotografii ZPAF na www.zpaf.waw.pl

Sekretariat Studium czynny (pon-pt) w godz.14:00 - 21:00
Tel. 0.22 635 47 83 wew. 13, 0 22 831 23 39 wew.13,
Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Plac Zamkowy 8, 00-277 Warszawa

fot. Szczęsny Paweł - Westchnieni


Źródło: Materiały Prasowe ZPAF


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Toshiba przedstawia …

Podwójna kamera cyfrowa firmy Toshiba może trafić do urządzeń mobilnych...

Automotive Stills Ad…

Już 2 marca br. w warszawskiej Ney Gallery&Prints odbędzie się...

Islandia – kraj pełe…

Pejzaże islandzkie dalekie są od szarości i monotonni. Ta niewielka...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Reklamy Google