Warsztaty

Jesienne warsztaty plastyczno-fotograficzne w laboratoriach Fujifilm

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

W sezonie jesiennym Fujifilm zaprasza na zajęcia plastyczno-fotograficzne „Zostań małym FotoArtystą” oraz na warsztaty fotograficzne „ABC Fotografii”, skierowane do miłośników fotografii, chcących podnieść swoje umiejętności. Warsztaty odbędą się pomiędzy 14 września a 15 listopada w kilkunastu miastach na terenie całej Polski.

 


Jesienne warsztaty będą kontynuacją fotograficznych i scrapbookingowych spotkań, które Fujifilm przeprowadziło w lecie w sześciu miastach nad morzem. Popularność tamtych wydarzeń sprawiła, że salony Fujifilm w całym kraju postanowiły dołączyć do projektu.

„Zostań małym FotoArtystą” to zajęcia plastyczno-fotograficzne skierowane do dzieci, polegające na tworzeniu kolorowych kolaży ze zdjęć zrobionych aparatem Instax, przeznaczonym do fotografii natychmiastowej. Salony Fujifilm dostarczą aparaty i filmy do wykonywania zdjęć, a także dekoracje (naklejki, wstążki, bloki). Każdy uczestnik wyjdzie z warsztatów z przygotowaną przez siebie laurką, będącą oryginalną pamiątką. Zapraszamy na zajęcia, które pobudzają kreatywność i są ciekawym sposobem na przystępną naukę natychmiastowej fotografii dla najmłodszych.

„ABC Fotografii” to warsztaty składające się z dwóch części. W pierwszej przedstawione zostaną podstawy fotografii. Przykładowe zagadnienia to: kompozycja zdjęcia, ustawienia balansu bieli, fotografia w trudnych warunkach oświetleniowych. W drugiej części, praktycznej, uczestnicy zrealizują zadania przedstawione przez prowadzącego. Będzie także możliwość zrobienia testów aparatów Fujifilm. Uczestnicy proszeni są o zabranie własnych aparatów oraz kart pamięci SD.

Oba typy warsztatów są  otwartymi i bezpłatnymi spotkaniami. Obowiązują zapisy mailowe ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefoniczne (numery telefonów podane są w tabeli).

W tabeli znajduje się lista salonów na terenie całej Polski, które w podanych terminach zorganizują dwa typy warsztatów: plastyczne i fotograficzne. Informacji na temat godzin spotkań udzielają pracownicy salonów telefonicznie.Źródło: Materiały prasowe Fujifilm.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa Ryszarda Hor…

W Ney Gallery&Prints aktualnie odwiedzać można wystawę Ryszarda Horowitza All...

Świąteczna kartka ma…

Święta już niedługo więc warto pomyśleć nad ciekawym upominkiem dla...

Dwie nowe limitowane…

Niedawno firma Hasselblad przedstawiła limitowaną edycję modelu Lunar z górną...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Reklamy Google