Warsztaty

Jesienne warsztaty plastyczno-fotograficzne w laboratoriach Fujifilm

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

W sezonie jesiennym Fujifilm zaprasza na zajęcia plastyczno-fotograficzne „Zostań małym FotoArtystą” oraz na warsztaty fotograficzne „ABC Fotografii”, skierowane do miłośników fotografii, chcących podnieść swoje umiejętności. Warsztaty odbędą się pomiędzy 14 września a 15 listopada w kilkunastu miastach na terenie całej Polski.

 


Jesienne warsztaty będą kontynuacją fotograficznych i scrapbookingowych spotkań, które Fujifilm przeprowadziło w lecie w sześciu miastach nad morzem. Popularność tamtych wydarzeń sprawiła, że salony Fujifilm w całym kraju postanowiły dołączyć do projektu.

„Zostań małym FotoArtystą” to zajęcia plastyczno-fotograficzne skierowane do dzieci, polegające na tworzeniu kolorowych kolaży ze zdjęć zrobionych aparatem Instax, przeznaczonym do fotografii natychmiastowej. Salony Fujifilm dostarczą aparaty i filmy do wykonywania zdjęć, a także dekoracje (naklejki, wstążki, bloki). Każdy uczestnik wyjdzie z warsztatów z przygotowaną przez siebie laurką, będącą oryginalną pamiątką. Zapraszamy na zajęcia, które pobudzają kreatywność i są ciekawym sposobem na przystępną naukę natychmiastowej fotografii dla najmłodszych.

„ABC Fotografii” to warsztaty składające się z dwóch części. W pierwszej przedstawione zostaną podstawy fotografii. Przykładowe zagadnienia to: kompozycja zdjęcia, ustawienia balansu bieli, fotografia w trudnych warunkach oświetleniowych. W drugiej części, praktycznej, uczestnicy zrealizują zadania przedstawione przez prowadzącego. Będzie także możliwość zrobienia testów aparatów Fujifilm. Uczestnicy proszeni są o zabranie własnych aparatów oraz kart pamięci SD.

Oba typy warsztatów są  otwartymi i bezpłatnymi spotkaniami. Obowiązują zapisy mailowe ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefoniczne (numery telefonów podane są w tabeli).

W tabeli znajduje się lista salonów na terenie całej Polski, które w podanych terminach zorganizują dwa typy warsztatów: plastyczne i fotograficzne. Informacji na temat godzin spotkań udzielają pracownicy salonów telefonicznie.Źródło: Materiały prasowe Fujifilm.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

„To, co trwałe” Tom…

 Album zwieńczający dwuletnią pracę mistrza fotoreportażu wśród górali z Bukowiny...

Warsztaty ze światłe…

 Firma Quantum zaprasza osoby będące użytkownikami lamp tej marki na...

Warsztaty fotografic…

Poznańska Fotoma zaprasza na wyjątkowe warsztaty fotograficzne. Przygotowano intensywne, autorskie...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Lilianna Bryszewska

Lilianna Bryszewska

"W 2004 roku kupiłam swoją pierwszą lustrzankę..."        

Reklamy Google