Warsztaty

Zimowe warsztaty fotograficzne na końcu świata

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Po raz kolejny informujemy o wyjątkowych warsztatach fotograficznych organizowanych w ramach projektu fotowarsztaty.com. Tym razem organizatorzy zabiorą uczestników w magiczne, zimowe Góry Stołowe. Labirynt skalny na Szczelińcu zimą, to jedyny w swoim rodzaju, bajkowy klimat oszronionych i zasypanych śniegiem skał, wędrówka przez niego dostarcza naprawdę niezapomnianych przeżyć, o wiele większych niż latem.


Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu -  w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie. Parku Narodowego Gór Stołowych należy do jednego z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Organizatorzy zabiorą też uczestników warsztatów do maleńkiej miejscowości Pasterka. To miejscowość, gdzie droga się kończy, a granica z Czechami jest od północy, zachodu i wschodu.

Weekendowe warsztaty rozpoczyna wykład poświęcony fotografii. W sobotę wyjście na wschód słońca na Szczelińcu (dla zainteresowanych); między śniadaniem a obiadem plenerowa wycieczka fotograficzna. Popołudniowo-wieczorna część programu to wizyta przy najciekawszych obiektach fotograficznych w okolicy, zachód słońca, fotografia nocna, a po powrocie do Szczelinki, wizyta w saunie zewnętrznej i balii i/lub pokaz filmu. Możliwe ognisko i/lub oglądanie i dyskusja nad zdjęciami wykonanymi w ciągu dnia. Niedzielny, przedpołudniowy blok zajęć podzielony na dwie części: wyjście plenerowe w najbliższe okolice oraz wykład podsumowujący warsztaty.

Bazą fotowarsztatów w Pasterce jest Dom Wypoczynkowy Szczelinka - miejsce, które już przed wojną przyjmowało turystów. Po wojnie, prężnie rozwijająca się w latach siedemdziesiątych turystyka sprawiła, iż został on jak na tamte czasy nowocześnie zmodernizowany i odnowiony i stanowił perełkę tego regionu. Dziś, również odremontowany, świeci nowym blaskiem.

Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com już od ponad czterech lat wpisują się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce, w tym czasie, w ramach spotkań z fotografią odbyło się blisko 50 edycji zajęć, w których udział wzięło ponad 600 osób.

Cena zajęć wynosi tylko 349 zł / osoba (zawiera również noclegi i wyżywienie a także atrakcje dodatkowe, jak np. wizyta w saunie zewnętrznej i balii).


Rezerwacja miejsc:
Dom Wypoczynkowy Szczelinka - www.szczelinka.pl
Pasterka 6, 57-350 Kudowa Zdrój
tel: 74 662 91 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Wszelkie dodatkowe informacje na temat tej edycji warsztatów oraz projekcie warsztatów fotograficznych, do przeczytania na stronie: www.fotowarsztaty.com.

Źródło: Materiały prasowe projektu Fotowarsztaty.com


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wernisaż XXVII wysta…

Koło Filmowo-Fotograficzne Focus działające przy Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki...

Wystawa Ryszarda Hor…

NEY GALLERY&PRINTS zaprasza do odwiedzania wystawy Mistrza fotografii Ryszarda Horowitza....

Wodoszczelna obudowa…

Fujifilm prezentuje wodoszczelną obudowę WP-XQ1, która pozwoli zanurzyć Wasz kompakt...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Łukasz Szwejkowski

Łukasz Szwejkowski

"Fotograf amator wszystkiego czego się rusza i też nie."      

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Reklamy Google