Warsztaty

Zimowe warsztaty fotograficzne na końcu świata

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Po raz kolejny informujemy o wyjątkowych warsztatach fotograficznych organizowanych w ramach projektu fotowarsztaty.com. Tym razem organizatorzy zabiorą uczestników w magiczne, zimowe Góry Stołowe. Labirynt skalny na Szczelińcu zimą, to jedyny w swoim rodzaju, bajkowy klimat oszronionych i zasypanych śniegiem skał, wędrówka przez niego dostarcza naprawdę niezapomnianych przeżyć, o wiele większych niż latem.


Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu -  w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie. Parku Narodowego Gór Stołowych należy do jednego z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Organizatorzy zabiorą też uczestników warsztatów do maleńkiej miejscowości Pasterka. To miejscowość, gdzie droga się kończy, a granica z Czechami jest od północy, zachodu i wschodu.

Weekendowe warsztaty rozpoczyna wykład poświęcony fotografii. W sobotę wyjście na wschód słońca na Szczelińcu (dla zainteresowanych); między śniadaniem a obiadem plenerowa wycieczka fotograficzna. Popołudniowo-wieczorna część programu to wizyta przy najciekawszych obiektach fotograficznych w okolicy, zachód słońca, fotografia nocna, a po powrocie do Szczelinki, wizyta w saunie zewnętrznej i balii i/lub pokaz filmu. Możliwe ognisko i/lub oglądanie i dyskusja nad zdjęciami wykonanymi w ciągu dnia. Niedzielny, przedpołudniowy blok zajęć podzielony na dwie części: wyjście plenerowe w najbliższe okolice oraz wykład podsumowujący warsztaty.

Bazą fotowarsztatów w Pasterce jest Dom Wypoczynkowy Szczelinka - miejsce, które już przed wojną przyjmowało turystów. Po wojnie, prężnie rozwijająca się w latach siedemdziesiątych turystyka sprawiła, iż został on jak na tamte czasy nowocześnie zmodernizowany i odnowiony i stanowił perełkę tego regionu. Dziś, również odremontowany, świeci nowym blaskiem.

Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com już od ponad czterech lat wpisują się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce, w tym czasie, w ramach spotkań z fotografią odbyło się blisko 50 edycji zajęć, w których udział wzięło ponad 600 osób.

Cena zajęć wynosi tylko 349 zł / osoba (zawiera również noclegi i wyżywienie a także atrakcje dodatkowe, jak np. wizyta w saunie zewnętrznej i balii).


Rezerwacja miejsc:
Dom Wypoczynkowy Szczelinka - www.szczelinka.pl
Pasterka 6, 57-350 Kudowa Zdrój
tel: 74 662 91 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Wszelkie dodatkowe informacje na temat tej edycji warsztatów oraz projekcie warsztatów fotograficznych, do przeczytania na stronie: www.fotowarsztaty.com.

Źródło: Materiały prasowe projektu Fotowarsztaty.com


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Nowe gripy Meike do …

Firma Next77 - wyłączny dystrybutor produktów Meike w Polsce wprowadza...

Alstor dystrybutor m…

Zbliża się kolejna, już 17. edycja największej imprezy targowej rynku...

Polska przedsprzedaż…

W dniach 05.02-28.02.2013 prowadzona będzie akcja przedsprzedaży premierowych modeli aparatów...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Małgorzata Wądołowska - Buzek

Małgorzata Wądołowska - Buzek

"I tak, dzięki mojej córce, rozpoczęła się moja przygoda z fotografią."      

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Reklamy Google