Warsztaty

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim w Krakowie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firmy Fomei i EIZO zapraszają na nieodpłatne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim, które odbędą się w Krakowie  Dużą przyjemnością jest obserwowanie Jacka przy pracy – zamienia się niemalże w kota, cierpliwie wyczekującego na swoją zdobycz, czeka na motyw by ten przybrał znaną tylko jemu formę - czeka na światło, by to nadało tej formie znaczenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli tę niezwykłą, opisaną przez Marka Poźniaka okazję!

Podczas całodziennych, nieodpłatnych warsztatów Jacek Bonecki, uznany fotograf i operator filmowy, opowie o swoich doświadczeniach, zaprezentuje specyfikę swojej pracy oraz – w przestrzeni studio fotograficznego – pokaże możliwości działań z wykorzystaniem sprzętu oświetleniowego Fomei i monitorów EIZO.

Celem warsztatów jest prezentacja, poznanie oraz przećwiczenie w praktyce, w niedużej grupie warsztatowej, tajników fotografii, której głównym tematem jest człowiek. Szczególny nacisk położony zostanie na właściwe oddanie barwy i tonu ludzkiego ciała. Przy pomocy elementów języka fotografii, takich jak światło, kontrast, barwa, faktura, perspektywa czy głębia ostrości, Prowadzący pokaże, jak tworzyć atmosferę tajemniczości i niedopowiedzenia.

Warsztaty podzielone będą na 2 części: teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej Uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w przestrzeni studio fotograficznego, a następnie będą mogli przeanalizować swoje fotografie na wysokiej jakości monitorach graficznych EIZO. O podstawach kalibracji i zarządzania kolorem opowie Tomasz Obłuski, specjalista marki, natomiast tajemnice studyjnego sprzętu oświetleniowego przedstawi Łukasz Borowski – Product Manager Medikon Polska, przedstawiciela marki Fomei w Polsce.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z Jackiem Boneckim należy zgłosić się poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem http://eepurl.com/OhqhL w terminie do 5 marca 2014.

 

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim w Krakowie,
sobota, 8 marca 2014, godz. 11:00 – 16:00.
Studio Luma, ul. Ślusarka 9, Kraków.

 

 

 

Źródło: Materiały prasowe Fomei i Eizo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wernisaż wystawy fot…

W dniach 5 września – 25 października br. w Dolnośląskim...

Wyniki XXIV Ogólnopo…

Zakończyło się XXIV Ogólnopolskie Biennale Fotografii Zabytki. Do konkursu przystąpiło...

Nowy Instax Mini 90

Firma Fujifilm kontynuuje linię aparatów natychmiastowych Instax, wprowadzając nowy model...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Rafał Kapica

Rafał Kapica

"Taki tam sobie zakręcony człowieczek."      

Aneta Warszawska

Aneta Warszawska

"Moja fotograficzna torba jest zróżnicowana i czasem jest w niej na prawdę wszystko! :)"       ...

Reklamy Google