Warsztaty

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim w Krakowie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firmy Fomei i EIZO zapraszają na nieodpłatne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim, które odbędą się w Krakowie  Dużą przyjemnością jest obserwowanie Jacka przy pracy – zamienia się niemalże w kota, cierpliwie wyczekującego na swoją zdobycz, czeka na motyw by ten przybrał znaną tylko jemu formę - czeka na światło, by to nadało tej formie znaczenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli tę niezwykłą, opisaną przez Marka Poźniaka okazję!

Podczas całodziennych, nieodpłatnych warsztatów Jacek Bonecki, uznany fotograf i operator filmowy, opowie o swoich doświadczeniach, zaprezentuje specyfikę swojej pracy oraz – w przestrzeni studio fotograficznego – pokaże możliwości działań z wykorzystaniem sprzętu oświetleniowego Fomei i monitorów EIZO.

Celem warsztatów jest prezentacja, poznanie oraz przećwiczenie w praktyce, w niedużej grupie warsztatowej, tajników fotografii, której głównym tematem jest człowiek. Szczególny nacisk położony zostanie na właściwe oddanie barwy i tonu ludzkiego ciała. Przy pomocy elementów języka fotografii, takich jak światło, kontrast, barwa, faktura, perspektywa czy głębia ostrości, Prowadzący pokaże, jak tworzyć atmosferę tajemniczości i niedopowiedzenia.

Warsztaty podzielone będą na 2 części: teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej Uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w przestrzeni studio fotograficznego, a następnie będą mogli przeanalizować swoje fotografie na wysokiej jakości monitorach graficznych EIZO. O podstawach kalibracji i zarządzania kolorem opowie Tomasz Obłuski, specjalista marki, natomiast tajemnice studyjnego sprzętu oświetleniowego przedstawi Łukasz Borowski – Product Manager Medikon Polska, przedstawiciela marki Fomei w Polsce.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z Jackiem Boneckim należy zgłosić się poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem http://eepurl.com/OhqhL w terminie do 5 marca 2014.

 

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim w Krakowie,
sobota, 8 marca 2014, godz. 11:00 – 16:00.
Studio Luma, ul. Ślusarka 9, Kraków.

 

 

 

Źródło: Materiały prasowe Fomei i Eizo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Postęp i higiena – a…

W Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie będzie można oglądać...

Fotograficzny dzień …

Pzedstawiciele firm Epson, Alstor (dystrybutor Eizo w Polsce) oraz gospodarze...

Mikołaj Smoczyński z…

Od 12 lutego w MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Andrzej Wojciech Dworaczek

Andrzej Wojciech Dworaczek

"To doświadczenie pokazało mi jak niewiele jeszcze potrafię i że w fotografia to dziedzina, w której...

Asia Kasina

Asia Kasina

"Przechodziłam zabawę w ciemni, rozrabianie chemikaliów, maczanie łapek w utrwalaczu itp. i tego mi ...

Marcin Pycha

Marcin Pycha

"Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam i pomimo wielu innych zainteresowań zawsze towarzyszy...

Reklamy Google