Warsztaty

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim w Krakowie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Firmy Fomei i EIZO zapraszają na nieodpłatne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim, które odbędą się w Krakowie  Dużą przyjemnością jest obserwowanie Jacka przy pracy – zamienia się niemalże w kota, cierpliwie wyczekującego na swoją zdobycz, czeka na motyw by ten przybrał znaną tylko jemu formę - czeka na światło, by to nadało tej formie znaczenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli tę niezwykłą, opisaną przez Marka Poźniaka okazję!

Podczas całodziennych, nieodpłatnych warsztatów Jacek Bonecki, uznany fotograf i operator filmowy, opowie o swoich doświadczeniach, zaprezentuje specyfikę swojej pracy oraz – w przestrzeni studio fotograficznego – pokaże możliwości działań z wykorzystaniem sprzętu oświetleniowego Fomei i monitorów EIZO.

Celem warsztatów jest prezentacja, poznanie oraz przećwiczenie w praktyce, w niedużej grupie warsztatowej, tajników fotografii, której głównym tematem jest człowiek. Szczególny nacisk położony zostanie na właściwe oddanie barwy i tonu ludzkiego ciała. Przy pomocy elementów języka fotografii, takich jak światło, kontrast, barwa, faktura, perspektywa czy głębia ostrości, Prowadzący pokaże, jak tworzyć atmosferę tajemniczości i niedopowiedzenia.

Warsztaty podzielone będą na 2 części: teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej Uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w przestrzeni studio fotograficznego, a następnie będą mogli przeanalizować swoje fotografie na wysokiej jakości monitorach graficznych EIZO. O podstawach kalibracji i zarządzania kolorem opowie Tomasz Obłuski, specjalista marki, natomiast tajemnice studyjnego sprzętu oświetleniowego przedstawi Łukasz Borowski – Product Manager Medikon Polska, przedstawiciela marki Fomei w Polsce.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z Jackiem Boneckim należy zgłosić się poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod adresem http://eepurl.com/OhqhL w terminie do 5 marca 2014.

 

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim w Krakowie,
sobota, 8 marca 2014, godz. 11:00 – 16:00.
Studio Luma, ul. Ślusarka 9, Kraków.

 

 

 

Źródło: Materiały prasowe Fomei i Eizo


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Spotkanie z Jackiem …

National Geographic Polska zaprasza: Spotkanie z Jackiem Boneckim - Stacja...

Matej Frank i Przest…

Od 10 stycznia w Poznańskiej Galerii Nowa będzie można oglądać...

Narodowe Archiwum Cy…

Z okazji uzyskania okrągłej liczby fanów, Narodowe Archiwum Cyfrowe opublikowało...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Krzysiek Krawczyk

Krzysiek Krawczyk

"Wciąż jeszcze 2 lustrzanki, ale ponieważ polubiłem też "lekkość" X-ów to coraz częściej towarzyszą ...

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Robert A. Mason

Robert A. Mason

"Fotograf-amator, amator fotografii. Fotografuję wszystko co mi się podoba, jeszcze częściej robię z...

Reklamy Google