Warsztaty

Warsztaty plenerowe „Biebrza na przedwiośniu”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Samyang, we współpracy z fotografem Łukaszem Łukasikiem (www.lukaszlukasik.pl), zapraszają na niecodzienne warsztaty plenerowe „Biebrza na przedwiośniu”, które odbędą się w Biebrzańskim Parku Narodowym w dniach 03–06.04.2014.

 

Motywem przewodnim warsztatów są zjawiska przyrodnicze w jednym z najbardziej spektakularnych miejsc w Polsce. Biebrzański Park Narodowy o tej porze słynie przede wszystkim z ptaków na przelotach, ptaków lęgowych, rozlewisk, niebieskich żab moczarowych, łosi, pól kaczeńcowych.

 


Łukasz Łukasik, dla którego fotografia przyrody stała się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie, poprowadzi cześć praktyczną oraz podzieli się swoją wiedzą teoretyczną z zakresu fotografii przyrody ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy w trudnym terenie, jakim jest Biebrzański Park Narodowy o tej porze roku. Markę Samyang będą reprezentować Adam Śmiałek i Piotr Madura, którzy poprowadzą wykłady na temat teleobiektywów: od pojęć teoretycznych, po czystą praktykę. Poznamy sposoby omijania ograniczeń, zmierzymy się mitami, nauczymy się sprawnie operować najdłuższymi ogniskowymi wykorzystywanymi w fotografii. Dowiemy się także, że sam obiektyw to nie wszystko. Na koniec spojrzymy na zagadnienie z punktu widzenia filmowca.

 


W terenie dotrzemy do wyjątkowych i nierzadko trudno dostępnych miejsc, gdzie wykorzystamy całą wiedzę teoretyczną pod czujnym okiem specjalistów. Fotosafari zostanie podzielone na dwa bloki (wczesno poranny oraz wieczorny), aby efektywnie wykorzystać warunki oświetleniowe.

W trakcie 4–dniowych warsztatów, będzie możliwość nieodpłatnego wypożyczenia i przetestowania obiektywów Samyang oraz akcesoriów marki Triopo. Warsztaty skierowane są do zaawansowanych fotografów, jak również do pasjonatów przyrody, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w fotografii przyrodniczej. Multidyscyplinarny zakres programu, realizowany w kameralnej atmosferze gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 


Warsztaty otwierają również miesiąc z Samyangiem w Biebrzańskim Parku Narodowym. Aż do 5 maja będzie można nieodpłatnie wypożyczyć obiektywy Samyang, dzięki którym obserwacja przyrody stanie się jeszcze bardziej inspirująca. Pełen asortyment obiektywów dostępny będzie w Mamuciej Dolinie (Szostaki 13, 18-420 Jedwabne - www.mamuciadolina.pl).

Termin: 03 – 06 kwietnia 2014

Miejsce: Mamucia Dolina, Szostaki 13, 18-420 Jedwabne (www.mamuciadolina.pl)

Cena: 299 zł/osoba

W cenie:

  • warsztaty terenowe (2 dni)
  • warsztaty kameralne (3 dni)
  • bilety wstępu do BPN (2 dni)
  • bilety wstępu na prywatne wieże widokowe
  • wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja)
  • nocleg
  • poczęstunek


Ilość miejsc: 17

Zapisy oraz więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Źródło: www.samyang.pl


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czytaj więcej

Wystawa Katarzyny Ma…

"Kobiety Mocy" to projekt fotograficzny skupiający się wokół współcześnie istniejących...

World Press Photo 20…

Zwycięzcą 58. edycji największego międzynarodowego konkursu fotografii prasowej World Press...

Z kwiatami do lekarz…

Jak ukazać wnętrze rośliny, dlaczego piękne kwiaty nie zawsze wychodzą...

Zdjęcia

Forum

Sylwetki

Tadeusz Wróbel

Tadeusz Wróbel

"Długie godziny w ciemni akademika nad odbitkami cz-b. eksperymenty z sepią..."        

Arkadiusz Kucharski

Arkadiusz Kucharski

"...później pokochałem fotografię. Czy z wzajemnością nie ma pewności..."      

Krzysztof Powolny

Krzysztof Powolny

"Jestem pasjonatem marketingu i fotografii."

Reklamy Google